постои казино во колорадо болдер

Договорот ќе додадете игри да Mediatech е ИРИС платформа Онлајн коцкање игри инвеститорот Habanero најави уште еден партнерски договор, ова со Mediatech, кој ќе го видиш поранешниот портфолиото на над 50 слотови, шест маса игри и 10 видео покер игри додаде Mediatech е ИРИС платформа.Даниел Долго, раководител на продажбата на Habanero, рече партнерство беше стратешки важни за компанијата, а ќе се обезбеди и на двете страни со голем потенцијал за понатамошно проширување постои казино во колорадо болдер.
"Mediatech меѓународна се постигне е да расте цело време со нови постојните оператори и оние кои бараат да ги надградат своите наследство софтвер и да бараат нивните state-of-the-art платформа," Долго рече езерото cumberland покер кандидира несреќа. "Нашите последни HTML5 игри особено се совршено се вклопуваат за овој модерен пристап и ние сме во потрага напред за споделување на нивните бенефиции со Mediatech е проширување на клиентот листа." "Habanero игри ќе биде голем плус на нашата платформа и јас сум многу задоволен да дочекаме да нашите расте содржината мрежа", рече Mediatech Решенија извршен директор Даниел Graetzer езерото cumberland кентаки покер работи. "Тоа е многу важно за нашите корисници да имаат пристап до свежи, квалитетни содржини кои се прилагодени на нивните пазари, како и разновидна палета на уреди нивните играчи се сега ги користите, вклучувајќи ја и нашата земја-базирано решение Бонбони." Habanero неодамна потпиша слична распределба се справи со бела етикета на снабдувачот EveryMatrix.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година езерото cumberland покер кандидира хармон крик. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] езерото cumberland покер кандидира несреќа.