езерото Cumberland покер кандидира хармон крик

Водечките казино агрегатор, SoftGamings, партнери со Nolimit Град Nolimit Град е најновата услуги за да се приклучат SoftGamings' голема снабдувач библиотека благодарение на партнерскиот договор успешно да се потпиша меѓу двете.Ова доаѓа по шведски-Малта базирани софтверски услуги објави неколку други се занимава со водечките Tier1 оператори во текот 2018 езерото cumberland покер кандидира хармон крик. Договорот ќе ги отвори вратите на повеќе пазари, благодарение на широко се постигне од страна на утврдените агрегатор и платформа.Дел од Nolimit е 2018 стратегија е да се земе отворен и embracive пристап во соработка со реномирани препродавачи кои имаат висок стандард во застапувањето премиум добавувачи езерото cumberland покер кандидира несреќа.
SoftGamings биле во онлајн коцкање сцена повеќе од 10 години, постојано подобрување и градење на силна независна клуч на рака платформа која нуди повеќе од 3000+ игри.Нивниот модел има докажано да овозможи континуиран успех и тие остануваат во првите редови кон доставување на еден од најширока портфолија до денес.На агрегатор ќе имаат целосен пристап до Nolimit е растечко портфолио, вклучувајќи класична наслови како; Wixx, Топло ги Поттикнеме и Казино Победи Спин заедно со сите други премиум наслови од страна на добавувачот.Малколм Mizzi, Раководител на Продажбата на Nolimit Град, додаде: "нашата цел останува да го прошириме нашиот дофат докаже дека Nolimit е следниот голем играч во индустријата.Ние сме секогаш среќни да се направи нови пријатели, и со тоа се означува уште една голема врска за да го прослават pamunkey племе казино ричмонд. SoftGamings има многу случува за нив и ние сме заинтересирани да бидат дел од нивниот духовен портфолио на партнери." Ирина Sazonova, Директор на Партнерства за SoftGamings, изјави:"Ние сме среќни да објавиме нашата партнерство со Nolimit Градот.Најпознатите фасцинантен нешто во врска со Nolimit вклучува своите high-end портфолио кое содржи врвни решенија и производи вирџинија. Nolimit веќе има силна footings во индустријата и таа продолжува да се обезбеди подобрување на играчи со најдобрите игри искуство.Тоа е задоволство да се иновативни услуги како Nolimit во нашето портфолио." За Nolimit Град Nolimit Град е Стокхолм-базирани онлајн казино платформа и игра инвеститорот, нуди високо-квалитетни содржини и на услугите на операторите од целиот свет.Компанијата е дизајниран и развиен од својата платформа во куќата од земјата-up; воспоставување силен и моќен мотор кој може да се земе големи количини на игра и социјална интеракција во својот чекор, на двете десктоп и мобилни.Тоа е заедно да иновативен back office и бонус toolbox, овозможувајќи one-stop shop за нашите партнери.Тоа е многу флексибилен, и може да биде приспособена на индивидуалните оператор барања и потреби.Ние имаме некои од најпаметните умови и уметнички таленти во индустријата; луѓе страстни за коцкање и технологија.Тие ни помогнаа да се создаде портфолио пука со забава и ангажирање на игри за двете казино и лотарија оператори, вклучувајќи Октоберфест, Простор Аркада, WiXX, Кујна Драма: BBQ Журки/Суши Манија и се Обложуваат на Покер.За SoftGamings SoftGamings е Б2Б казино платформи на услуги и гејминг системи агрегатор.Со преку 10 години искуство во индустријата, SoftGamings обезбедува решенија кои се бараат на пазарот и да развива свои креативни решенија – Бела Етикета, Клуч на рака, Само-Услуга, Bitcoin платформа решенија, Бонус Систем Самостоен функција, Sportsbook решение, Отвори Пакетот, Живеат Пакет и Казино Игри Интеграција панама сити бич казино возраст. SoftGamings' силна тим, исто така може да обезбеди gamification можности, која е една од главните индустрија трендови.Производи портфолио вклучува 40+ игри добавувачи со 3000+ игри.Компанијата нуди живеат дилер решенија од Еволуцијата Игри, NetEnt, Ezugi, Автентични Игри, Среќа Редеа итн, слотови од NetEnt, Microgaming, BetSoft, Endorphina, Habanero, Цвета Игри, WorldMatch итн, sportsbook, хостинг, лиценцирање и банкарски услуги.Преку 100 клиенти ги користат SoftGamings производи и услуги од 2007 година поглезите казино без депозит бонус. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.