ни онлајн казино без депозит бонус кодови 2021

Помалку од четири месеци по купувањето на Tropicana Лас Вегас и Американски казино фирма Игри и Рекреација Својства Ставена е сега, наводно, бараат да се стави на историски Лас Вегас во Дресот на местото за продажба.Според вторник извештаи од Лас Вегас Преглед-Дневник весникот и јужниот дел на Невада телевизиски радиодифузер KSNV-ТВ, Penn National Игри Инкорпорирани се продава 1,470-соба сопственост на Игри на среќа и за Одмор Својства Инкорпорирани во крајот на април пред лизинг назад, како дел од $307.5 милиони договор.Овој аранжман е наводно финализиран дури и како Лас Вегас беше повеќе од еден месец, во речиси дванаесет-недела coronavirus-индуцирана исклучување дека го видов еднаш туристичко-изгуби градот се претвора во виртуелен ghost town.Одлуката на одлучувањето: KSNV-ТЕЛЕВИЗИЈА објави дека Игри и Рекреација Својства Ставена е на недвижен имот и инвестиции доверба (REIT) откачи надвор од Националните Пен Игри во 2013 година, а има уште да се населат на фирма бара цената за 35 хектари Tropicana Лас Вегас.63-годишниот сопственост е наводно поради излегуваат надвор од своите coronavirus поврзани со сон од 1 септември и покрај својот нов сопственик формулирање на плановите или да најде друг renter или преговара на директна продажба.Амортизација дефицит: Лас Вегас Преглед-Весник наведува Мајкл Паркови од комерцијални недвижности услуги фирма CBRE Група Инкорпорирани како изјавувајќи дека Лас Вегас имот во моментов е во вредност 'најмалку' она што се тргува за пред пет години, кој беше $360 милиони евра, додека Penn National Игри Инкорпорирани можат да очекуваат да добијат дел од било нето добивка треба да продажба, да се договорат во рок од две години.Профитабилен афера: Чад Beynon од финансиски услуги фирма Macquarie Група Ограничен, наводно, изјави за весникот дека не е најверојатно се должи да биде број на казино оператори заинтересирани за купување на Tropicana Лас Вегас со конечното продажната цена најверојатно ќе се постави помеѓу $400 милиони до 700 милиони долари ни онлајн казино без депозит бонус кодови 2021. Beynon наводно им рекол на Лас Вегас Преглед-Весник.. ни онлајн казино без депозит бонус кодови.
"во секое време таа се чувствува како да сме на дното и тоа е крај на светот, тоа е генерално кога купувачи да излезе и да имаат барем разговори со сопствениците на некои од овие средства." Порано изрази: Џеј Snowden, Претседател и Главен Извршен Директор за Penn National Игри Incorporated, се користи средината на април поднесување на детали дека неговата фирма добил 'несакани интерес' во купување на "исклучително вредни' Tropicana Лас Вегас, но дека тоа е спротивно ангажирани во изнаоѓање на најдобрите начини за да го времето на застој во бизнис предизвикани од coronavirus-индуцирана на заклучување ни онлајн казино без депозит бонус. Snowden наводно, објасни.. казино во fort walton beach флорида. "добивме уште еден повик пред два дена со каматна во потенцијално стекнување на некои или на сите landholdings таму, па тоа е многу активна." казино во форт yates северна дакота.