како да се победи важност покер во секое време

Во потег кој понатаму се проширува своето присуство во Шпанија, Greentube влезе во договор со една од земјата, што доведува оператори, Казино Гран Мадрид Онлајн.Благодарение на договорот, Novomatic Интерактивни division онлајн адаптации на популарни наслови како што се Мега Џокер, Господ на Океанот, Sizzling Жешка Делукс, Среќа Лејди Шарм Делукс, и делукс верзија на Египетската тематските, Книга на Ра, сега ќе биде достапен за операторот casinogranmadridonline.es клиенти.Дијамант Линк: исто Така се дел од новиот договор, заедно со Novomatic игри, Greentube дополнително ќе го понуди прв во низа напредни џекпот игри под Дијамант Линк бренд.Многу од насловите демонстрирани во Австрискиот инвеститорот и снабдувач портфолиото се веќе запознаени со Гран Казино клиенти, како тие се ужива во нивната земја-базирани игри места за некое време сега.Основана во текот на две децении, Казино Гран Мадрид е еден од Шпанија водечките фирми, кои работат во трио на тули и малтер казина во прилог на својата интернет бренд.Основана присуство: стратешки сојуз зајакнува Greentube присуство во Европска земја, како Гран Казино Мадрид Онлајн е четврта оператор да одат во живо со талентирани инвеститорот содржини таму.Главен Финансиски Директор/Главен Игри Службеник за Greentube, Мајкл Bauer, коментираше на зголемено партнерство се справи во официјална компанија соопштение, во кое се вели.. како да се победи важност покер во секое време. "Нашите игри се покажаа како многу успешни во шпанскиот пазар, управувано и во делови од играчите веќе се запознаени со нашите содржини од земјата-базирани сектор.Казино Гран Мадрид Група е водечки оператор во Шпанија и долгогодишен партнер да NOVOMATIC и ние сме возбудени да се прошири тоа партнерство понатаму гориво растот на операторот онлајн бренд." Во согласност раст: На Novomatic Виена-врз основа подружница неодамна го одгледува своето истражување во повеќе клучни пазари, вклучувајќи ја и Италија, со 888 Казино, Швајцарија, Романија, Португалија, и Белгија, како и преземање на нејзината понуда живеат со Јужна Америка оператори во Парагвај и Колумбија.Исто така, зборувајќи за договорот за партнерство, Онлајн Земја Менаџер за Гран Казино Мадрид Онлајн, Жозе Félix Herreros, рече.. бивол гром santa fe казино.

"Greentube игри портфолио е преполна со наслови, кои се познати во светот за нивните иновативни карактеристики и возбудлива игра.Ова партнерство ќе ни овозможи да привлече дури и на пошироката јавност за нашите постоечки онлајн нуди и ќе се обезбеди играчи се навраќаат за повеќе." бивол гром одморалиште и казино santa fe nm.