ролна Em во слот машина бонус победи

Jon Rahm освои својата прва голема титула со победата на US Open минатата недела.Неговата Torrey Борови декламаторство на последните две дупки, исто така, резултираше во него да стане првиот Шпанецот да победи на НАС националниот шампионат.За oddsmakers, сепак, Rahm триумф предвидени малку причина да слават.Пред еден круг, BetMGM откри дека 26-годишниот бил одговорен за повеќето пари wagered (11,4 проценти), и повеќето билети (8.0 проценти) меѓу 156 играч на теренот. "Играв добро и денес, но јас не игра доволно добро." — Луј Oosthuizen (@Louis57TM) 21 јуни, 2021 Како за Отворен, Oosthuizen е шансите се околу 30/1.. Jon Rahm победа на US Open беше најлошиот резултат за sportsbook," откри Џејсон Скот, BetMGM заменик претседателот на тргување ролна em во слот машина бонус победи. Ballesteros освои пет специјалност, но неговиот најдобар US Open финиш беше трет. "Честитки до сите наши клиенти кои се поддржани Rahm," рече Скот ролна em во риболов слотови. Rahm направи две кариера-промена putts на 71-то и 72-то дупки да ја преземе водечката улога во клуб.Кога Луј Oosthuizen tugged неговиот tee шут оставен на 17 во опасност и отиде за да се направи bogey, Rahm скоро имаше рацете на US Open Трофеј, подготвени да ја воочи големината.Кога Oosthuizen не успеа да орел par-5 18, Rahm стана шпански херој.Тој му оддаде почит на својот херој, Шпанецот Seve Ballesteros, кој го стави Шпанија на глобалната голф мапата. — Голф Вари (@GolfDigest) 21 јуни, 2021 BetMGM bettors не беа само на оние кои имаа inkling дека Rahm ќе биде последниот човек стои на Денот на Таткото.Вилијам Хил се изјасниле дека Rahm, кој неодамна стана татко, поткрепен четири проценти од билетите и осум проценти од парите wagered.Во однос на справи, само Фил Mickelson и Koepka имаше повеќе пари ролна em во слот машина стан. Rahm станува само третиот човек од Шпанија да ја победи на голф четирите специјалност.Во прилог на Ballesteros, тој се приклучува на 2017 Мајстори победник Sergio Garcia и две-време Мајстори шампион Хозе-Марија Olazabal.Отворено Првенство е последниот 2021 можност за светот најдобрите голфери да победи голем.Кралската Св кино ле казино од lavelanet allocine.

"Rahm добиле најмногу билети и рачка за да победи на турнирот, што резултира во седум-слика загуба за BetMGM кино ле казино од lavelanet tarif. Тоа ќе им даде Oosthuizen пукал во откуп.Јужна Африка направени многу нови пријатели за неговото demeanor и ракување со неговата загуба вчера во Torrey Борови.Кога Oosthuizen освои својот прв и единствен големи во Отворен во 2010 година, шансите се чинеше силен дека ќе има мал број на вакви големи титули во ова време, повеќе од една деценија подоцна.Наместо тоа, Луис оттогаш завршил втор во пет специјалност.