улиците на непријателските слот машина шансите

Пазарната експанзија во дистрибуција на врвот наслови Стокхолм-базирани игри инвеститорот Quickspin ќе се обезбеди целосен пакет на десктоп и мобилни видео слотови да платформа на услуги Iforium како и серија на промотивни алатки кои вклучуваат неговата Функција Активирањето и Флексибилни Слободни Круга.Голем број на QuickSpin е врвот вршење на наслови, вклучувајќи ги и новите изданија, Вториот Штрајк, Genie е Допрете го и претстојниот наслов На Диви Потера, ќе биде интегриран во Iforium платформа преку своите GameFlex систем."Quickspin е наградуван suite на игри се меѓу повеќето иновативни во индустријата и тие се фантастични прилог на нашите Gameflex портфолио," Phil возење низ сите, главен извршен директор на Iforium рече улиците на непријателските слот машина шансите.
"Iforium брзо да се воспостави силна врска со Quickspin и јас со нетрпение очекуваме да доставување на своите содржини во повеќе пазари преку Gameflex." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година ѕвезда павилјон ameristar казино канзас сити. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] ѕвезда покер голд коуст твитер.