рулет Russa дојде Si коцки во Inglese

Спорт и обложување-податоци поврзани со добавувачи Sportradar имаат стекнато НАС-компанија со седиште SportsData рулет russa дојде si коцки во inglese. Основана во 2010 година, SportsData обезбеди реално време, спортски податоци производи ги покриваат повеќе од 20.000 живеат настани низ бејзбол, кошарка, хокеј на мраз, Американски фудбал, голф, НАСКАР и спорт колеџ рулет russa че vuol очајна. Компанијата, кој во моментов партнер сака на Google, Bleacher Report, Facebook и Twitter, ќе се фокусира на обезбедување со проширена портфолио на производот до медиумите, клиентите и фантазија спорт фирми pvp талент слот рамнотежа друид. И двете компании ќе им понуди на своите клиенти во комбинација портфолио на производот, вклучувајќи реално време резултати, плеј-од-плеј податоци гасови, мулти-платформски хостирани решенија, живеат шансите и виртуелни игри pvp талент слот демон хантер. И двете фирми, исто така, ќе продолжиме да нудиме Sportradar е измама откривање и спречување систем на спортски федерации, додека, исто така, влегуваат во дистрибуцијата на податоците партнерства со раководни тела. Sportradar група извршен ДИРЕКТОР Карстен Koerl рече: "Оваа аквизиција знаци друга важна пресвртница во нашиот стремеж да станеме водечки во светот е глобален добавувач на услуги за спортски содржини и информации пвц и екран слот големина. "Со својата држава на уметноста инфраструктура и фокус на технологија, SportsData совршено се совпаѓа нашата стратегија на постојано инвестирање во технологијата и развој за да им обезбедиме на нашите клиенти со неспоредливи производ и квалитет на услугите." Роб Phythian, извршен ДИРЕКТОР на Sportsdata, додаде: "Нашата заедничка се фокусира на технологија и скалабилни решенија, како и нашата дополнителен производ се нуди, клиент портфолио и географски присуство направи оваа совршена партнерство.".