ранчо Cucamonga да Morongo казино

Гибралтар, 23 јули 2015 – Лигата на Шампионите е високо-октански боречки вештини слот со аркадна борба жанр тема.Тоа е прв натпревар соработка создадена од страна AppleJack Игри, Odobo и Корални Интерактивни.Тој нуди пет-ролна, тврда 20-линија механичар, многу акција и три бонус функции.Аниме-под влијание уметнички дела им дава на играта личност, додека живописни ликови и препознатлив стил го надополнува силата на приказната.Како и со сите класични аркадни борбена игри, крајната цел е да се победи големиот шеф 'Yoshinobu', кој правила на тајните криминал синдикатот со железна тупаница.Како приказната оди, тој црпи својата сила од духот енергија произлегува од волјата на храбри борци и се обидува крајната доминација во светот.Само четири воини се доволно силни за да се соочи со него и еден од нив само може да стане Шампион на Шампионите.Играта има повеќе бонус функции да ги задржи играчите ангажирани.Впечатлива три 'Против' симболи низ плати-линија предизвикувачи на 'Шампион Бонус' функција.Контрола на воини а потоа паѓа на играчот во епска четири-фаза битка која кулминира со борбата против Yoshinobu.На "Златен Змеј' бонус функција се спроведува по случаен избор и се активира симболите во чувствителен експлозија која се врти нив диви и носи дома некои големи победи во базата игра.Третиот бонус функција е "Слободен Врти' круг, каде што секој се вртат има дивините на вториот до четвртиот репортажите и може дополнително да retrigger.Во прилог на високо влијание игра, постојат 29 достигнувања за играчите да се соберат.Овој повик игри функција, поттикнува врати посети и опстојува меѓу сесии, без оглед на играчот во вашиот уред.Ентони Conway, Раководител на Казино, Игри & Слотови на Гала Корални Интерактивни, рече: "Лигата на Шампионите е приказна-управувано слот игра која е наменета да биде извонредно за забава кои играчи ќе се навраќаат.Ние сме навистина возбудени од оваа титула." Роб Смит, Раководител на Развој на Бизнисот во Odobo, коментираше: "Лигата на Шампионите е одличен пример на нова раса слот за игри.Како и сите игри развиени преку Odobo Инвеститорот Програма, тоа е дизајниран со мобилен првата стратегија и корисничкото искуство е импресивен низ сите уреди.Тоа е прв натпревар на пазарот изграден користејќи Odobo е специјализирана рамки кои се дизајнирани да се забрза играта производство.Ние сме воодушевени да ја имаат оваа титула достапни исклучиво во нашиот Пазар и се заблагодарам на Гала Корални за неговата поддршка за промоција на игра." За да се обиде за слободни посета: https://odo.bo/p/champions или преземете Odobo Игра стан од: https://odo.bo/play-ios За Корални Интерактивни: Корални Интерактивни – доставување светска класа спортски обложувања и забава искуство.Дел од Гала Корални Група, Корални Интерактивни е фокусирана на online спортски обложувања бизнис со корални.ко.велика британија како нејзина главна бренд.Корални Интерактивни е поделба одговорен за интернет, мобилни и телефонски операции за Корални бренд.Како еден од Велика Британија, водечки e-commerce операции со повеќе од една деценија искуство онлајн тој е горд, нудење на своите клиенти на најширокиот спектар на обложување и игри производи и можности.Корални.ко.велика британија, заедно со Корални е 1700+ силна мало имот, гарантира на своите клиенти мора доследно производ искуството на сите канали.Ова вклучува брзо-растечка област на 'bet-во-игра" обложување спортски, каде Корални е еден од пазарот лидери.Најновата понуда од корали.ко.велика британија е неговиот мобилен обложување апликација која им овозможува на своите клиенти да се одржи влогови на нивните омилени спортски настан тоа дали тие се дома, излезени или дури и во случај себе.Тоа ветува да им обезбеди на своите клиенти со најдобрите можни услуги преку кој канал ќе го изберат.Гала Корални е во приватна сопственост и една од Европа пред еминентни Обложување и игри бизниси со силен пазар позиции и добро воспоставена брендови, и на високо улица и на интернет.На Групата операции се првенствено фокусирани во велика БРИТАНИЈА, и исто така, Италија.Корални е трет по големина на мало bookmaking бизнис во велика БРИТАНИЈА, со удел на пазарот од околу 20%.За Odobo: Odobo е индустријата е првиот HTML5 Инвеститорот Програма и Простор за вистински пари игри индустрија.Резултатот е наградуван, модерен, целосно распределена и cloud-от регулирани игри содржина решение, осмислена од страна индустрија ветерани.Оператори лиценца содржина од над 40 studios преку Odobo Пазар ранчо cucamonga да morongo казино. Odobo Игра е потрошувач игри discovery channel, нуди игри за слободни и со опција да игра за вистински пари со регулирани оператори ранчо мираж дланка пустината казино. Odobo Игра е сега на располагање како iOS Апликација коцкање казино во близина на гулаб гради tn.

Odobo, со седиште во Гибралтар, е лиценциран и регулирани во велика БРИТАНИЈА и од Гибралтар Коцкање Комисија.За повеќе информации обратете се на: [email protected] https://odobo.com – корпоративна https://odo.bo/play-ios – потрошувачите ги Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre коцкање казино во близина на parkersburg wv.