телото минута Geant казино Montpellier

Водечки снабдувач на високо квалитетни, електронски игри содржина, на Реални Игри, се согласи договор со онлајн казино содржина платформа на услуги, Бела Шапка Игри.Според соопштението.. телото минута geant казино montpellier.

Според условите на договорот, слот за игри од велика БРИТАНИЈА-седиште на снабдувачот сега започна на операторот казино платформа.Првото трио на слотови наслови кои ќе бидат достапни до клиентите на агрегатор вклучува Пеколен Глувци, Тутанкамон Делукс и Реални Игри' диво се популарни првиот 3D наслов, Црна Мраз.На наградуваниот игра студио е комплетно портфолио ќе се следи почетното започне.Бела Шапка Игри ингеренциите: висок раст игри технологија компанија со state-of-the-art платформа, Бела Шапка Игри, има лиценци издадени од страна на Малта Игри Орган, како и Коцкање Комисија на Велика Британија.На игри на среќа софтвер агрегатор дава и директна хостинг платформа за постоечките оператори, како и целосна бела ознака понуда на казино брендови.Коментирање на новото партнерство, Комерцијален Директор за Реални Игри, Роберт Ли рече.. телото минута geant казино ла вљубените. "Ние сме среќни да се живее со Бела Капа Игри на среќа, чие портфолио на оператори навистина ќе се зголеми нашата дистрибуција, и се уверени нашите игри ќе им се понуди понатамошни иновации и разновидност, како и за чувањето на нивните играчи се целосно ангажирани." Главен Маркетинг Директор за Белата Капа Игри, Марк Weinberg додаде.. blackjack leak stopper rubberized roof patch. "Реални Игри е производство на високо квалитетни содржини за голем број на години и ние сме многу среќни да се додаде нив на нашиот стабилна на слотови добавувачи.Ние сме во потрага напред за да долга и заемно корисни партнерство." Последниве започна: Реални новитети слот наслов, Среќа 5, започна во септември, додека месец пред првата 3D табела игра, Реални Рулет, беше лансиран.Изградена со користење на најнова WebGL технологија, премиум производ пресоздава земјата-врз основа на искуството на играчите на мобилен, таблет и десктоп, обезбедување на сигурен јасност.Во меѓувреме, минатиот месец, исто така, видов Белата Капа Игри се согласуваат слични справи со Isle of Man-врз основа казино игри инвеститорот, Црвена Тигар Игри. blackjack liquor yates center ks.