е одморалиште казино се отвори

Факт лист вели Вид Небото ќе вклучуваат "егзотицизам, истражување, мистерија, и духовно просветлување е одморалиште казино се отвори. Извонредно Мајсторство извршен ДИРЕКТОР Cary Granat, говорејќи со Лас Вегас Преглед-Весник репортер Џон Katsilometes оваа недела, го опишал искуството на тој начин: "Кога ќе дојде во Вид на Небото, ќе влегуваат во еден континуиран циклус или филм.Нашиот свет е свет кој превезува вас, со сите ваши сетила е рио казино се отвори. "Ви се случува преку .. е рио казино затворање.
забава дестинации и шуми и реки и водопади и тогаш се случува да се оди преку некоја област како Katmandu и Бутан," Granat понатаму објасни Katsilometes.Еве што знаеме за LINQ Шеталиштето преуредување: Вид Небото ќе се соочи Лас Вегас Лента, со место на местото на одморалиште моменталната внатрешна sportsbook и отворен простор за состаноци, познат како Вител.Гостите ќе се обрне што-уште-да се утврди влезот такса, а потоа ќе бидат опремени со погоден за носене уред за тоа — ние сме кажано — ќе им овозможи да беспрекорно купување на храна, пијалоци, магацини и објекти без кеш или кредитни картички.Ние ќе се спротивстави очигледно punchline на оној.Бројни фази ќе функција на различни музички жанрови, и holograms на познати музичари ќе се игра "во живо", или барем се живее-носталгичната.Во текот на денот, од 11 часот до 5 часот, Вид Небото ќе биде дизајнирана како семејна-пријателски искуство.Таа потоа ќе го затвори за три часа, и повторно отворање на 8 часот како возрасен место, и да остане отворена како таква работи до 3 на.Кулинарски придонеси, ние сме сигурни, ќе вклучуваат "над 30 различни конкурентни на високо ниво, речиси Мишелин оценет на ниво на улица храна," Granat изјави R-J, споредување на кујна на она што би очекувале да најдете во Сингапур, Камбоџа, и Бангкок dixon училиште роуд планина nc казино. Granat, исто така, откри дека ќе има холограмот мајмун борење, спорт, за кои ние никогаш не сте слушнале џагорливите, но ниту сме ние визионери.Тој вели дека посетителите ќе бидат во можност да се коцка на мајмун кој ќе победи на борба.Но, се разбира.Цезар веројатно се наметнува за што еден.Во вторникот, Фарел рече дека неговата Вид Небото визија излегоа на виделина пред пет години dixie ин казино телефонски број. "Морав на оваа тајна.Јас не можев да содржи себе.Јас сум среќен што тоа е конечно надвор, во" рокер им кажа на новинарите.Поранешниот frontman е исто така инвеститор, заедно со Цезар и Извонредно Мајсторство, иако тоа дали сите се инвестирани подеднакво не се открива.Пери Фарел и неговите партнери ќе надевам дека Вид Небото е поуспешна од претходните обиди за да ги привлечат во профитабилен Азиски пазар во Лас Вегас.Среќа Змеј поднесе барање за стечај минатиот месец, по само малку повеќе од една година во работењето.Северна Лента казино не успеа да им понуди на играчот мотивација возбудливоста доволно да се подготви својата насочени Азија демографски, и во комбинација со нејзиниот еднообразен локација, работите излегоа брзо од лошо кон полошо.Иако хотел останува отворен за сега, игри на крајот на место повеќе не е оперативна.И потоа, има Места во Светот, откако $7 милијарди integrated resort проект кој беше во куќата живо панда изложба.По неколку години на одложувања, изградба неодамна ја продолжи во Дресот на сајтот, иако со намалени инвестиции буџет од $4 милијарди долари. divonne les bains казино ресторан.