е Harrah ' S казино се отвори

Во текот на МРАЗ 2020, Еволуцијата Игри демонстрирани нов наслов нарекува Лудиот Време, што го прави нивниот headliner.Играта брзо го привлече интересот на публиката и играчите се нервозно чекаат за титулата да бидат објавени.Добро, тоа време е сега.Еволуцијата започна Лудо Време, нудејќи играчи, акција спакувани игра заврши со повеќе бонус игри.Насловот е дел од играта покажува категорија, еден од најбрзо растечките категории за инвеститорот.Врз основа на Сон Catcher Пари Тркала: новата игра се базира на Сон Catcher пари тркала концепт создаден од Еволуцијата.Сепак, овој пат околу насловот вклучува четири бонус игри.Ова е повеќе од Еволуцијата досега понудена во една титула.Во центарот на играта е пари тркало што се врти.На воланот, играчи ќе се најдат четири бонус опции: Готовински Лов, Лудо Време, Монета Флип и Pachinko.Овие опции ќе се играчите да бонус круг.Играта има преземено доста некое време да се развие, до година во факт.За време на пред-стартување фаза, играчите покажаа голем интерес и инвеститорот се надева на ентузијазам продолжува со широк започне.Тој нуди таква истражувачко искуство, дека тоа се привлекува публиката од самиот почеток.Таа е слична на играта се покаже како учество аспект е она што ја прави играта толку привлечен.Главен Производ Директор на Еволуцијата, Тод Haushalter, коментира за новата игра од која се наведува: "целта беше да се направи игра што е толку забавна дека луѓето ќе ја уживаат само гледајќи на тоа како тие ќе се игра шоу на телевизија.За да се постигне ова, знаевме дека се потребни многу различни, и да се направи играчи на учесниците на шоуто.Различни доаѓа во форма на изобилен бонус круга кои носат играчите во различни несакани игри, од кои сите се изразито поинаков и забавен во сопствената право.Ние знаеме дека оваа игра ќе поднесе жалба на слот играчи а ние сакавме да навистина се забавува нив, и да го направат тоа ние спакувани секоја игра круг со многу акција, исто така, што го прави подолго од еден типичен слот-круг.Ние се чувствуваме играчи се добие голема забава вредноста со секој влог во оваа игра." Нови блек џек Прилог: Еволуцијата е доста зафатен и создавање на нови содржини на оваа година.Заедно со лансирањето на новиот Лудо Време, инвеститорот е зафатен со маса игри.Во почетокот на јуни, Еволуцијата најави нова титула во живо дилер сектор, Моќ блек џек.Оваа игра исто така беше дебитираше за време на МРАЗ 2020 година и нуди неограничен број на седишта во една табела.Играчи може да се зголеми победи потенцијал во оваа игра со изборот да се двокреветни, трокреветни, или четворни влог на првиот да картички се занимаваа.Ова може да биде направено, дури и по сплит.И двете од овие нови игри обезбеди единствена игри искуство.Тоа ќе биде интересно да се види што друго инвеститорот доаѓа со оваа година, како што има уште многу време за да се започне нови и иновативни игри! е harrah ' s казино се отвори.