покер масата имот во близина на мене

Вторник 8-ми Март 2016 – Betdigital е omni-канал игра Џиновски Камења е сега живее низ сите Вилијам Хил канали следниве ослободување на својата Вегас табот минатата недела.Џиновски Камења е класичен 5-ролна, 9-payline видео слот кој Бонус Круг, Растера Симболи, и Диви Симболи.Оваа најновата верзија доаѓа на задниот дел од еден четиригодишен договор удри во октомври 2015 година да се достави најдобра во се одгледуваат игри и интегрирани услуги за да Вилијам Хил.Хит Примероци, извршен ДИРЕКТОР на Betdigital рече: "изгледаат и се чувствуваат на оваа игра е нешто што работеа исклучително тешко.Кога јас прв играно играта во живо на Среќата се Врти јас веднаш знаеше дека ние имавме нешто посебно тука и јас сум веќе почна да ја следи играта со оглед нашата доверба во него".Андреј Sackey, Head of Product & Содржина на Вилијам Хил рече: "играта е многу популарна во Вилијам Хил Малопродажни Продавници и јас би го очекуваме истиот успех да се следи на Мобилен и Десктоп верзии, сега дека тоа е Omni Канал Игра".Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер масата имот во близина на мене.