црвено правец на казино вклучена коментарите

Малта MGA лиценцирани Wazdan имаме денес објави дека на своите портфолио на онлајн слотови наскоро ќе бидат достапни на InBet Игри бела етикета платформа.Со компанијата која се наведува дека тие очекуваат нивните игри да одат да живеат во некоја фаза во текот на вториот квартал на 2019 црвено правец на казино вклучена коментарите.
Wazdan кои имаат прилично голем каталог на слот за игри, со најзначајните еден се Лари на Leprechaun, се веќе достапни за играње на онлајн казината, како што се Casinomeister Казино на 2018 Година VideoSlots црвено правец на казино вклучена часа. By во партнерство со InBet Игри, ова дополнително ќе го зголеми досегот на слот за игри произведени од страна на Wazdan дијамант казино heist голема един bugstars. InBet Игри е Б2Б софтвер решенија на услуги за обложување и индустријата за игри со повеќе од 15,000 малопродажни локации, од 20.000 терминали, 140,000 PC базирани системи и 100 on-line инсталации 47 земји низ целиот свет.Павел Королев, извршен ДИРЕКТОР на InBet, зборувајќи за партнерство со Wazdan изјави: "InBet е задоволство да се здружат со Wazdan да се зголеми понудата на нашите Бели Етикета платформа и донесе на нашите клиенти еден свет-класа игри искуство дијамант казино heist голема един bugstars упатство. Wazdan е познат по својата висока-квалитет, иновативни игри и партнерство со играта производители на такви стандарди е она што им помага да се задржи InBet како наградуван, толпата омилени.Ние гледаме напред за производство прва класа искуства заедно." Додека портпарол на Wazdan рече на вратоврската во со InBet Игри: "Обезбедување на партнерство со InBet е навистина задоволувачки момент за Wazdan.Како наградуван платформа, покривајќи широк пазар и позната за придонес на технички богата услуга, InBet е токму оној вид на партнерот што сакаат да работат со Wazdan.Тоа е одлична можност за Wazdan да се прошири на дофат на нашите игри понатаму, и да се зголеми нашиот бренд репутација со работа со лидерите во секторот." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена..