Cisco 3850 неподдржан Fru модул е вметната во слот 1

ustralia-врз основа казино слот машина производител Ainsworth Игра Технологија Ltd рече дека тоа беше лансиран својот нов A600 кабинетот на австралиско-азијски Игри Expo (ВОЗРАСТ).На шоу почна во Сиднеј вторник и ќе трае до четврток.insworth е новиот кабинет вклучува двојна 24-инчен (61-центиметри), high-definition течни кристали (LCD) екрани, компанијата изјави во поднесување на Австралиската Хартии од вредност.Производот дополнително карактеристики механички, програмабилни екран осетлив на допир со користење или на органски светодиодни диоди (OLED) технологија или LCD формат.anny Gladstone, главен извршен директор на Ainsworth, го опиша A600 како "Ainsworth во своите најдобри" cisco 3850 неподдржан fru модул е вметната во слот 1. "Фокус на истражување и развој ни овозможува да се вози на машина иновации да се испорача на нашите клиенти најдобрите игри искуство е можно," додаде Г-дин Gladstone. cisco 4331 подобрена услуга-модул слотови.