Harrahs казино канзас сити часа

Тоа беше неодамна откри дека Студиото Град на Cotai имаше затворен Куќата на Магијата забава место harrahs казино канзас сити часа. Melco Летувалишта и Забава Ltd сега одлучи да обезбеди нов магија покажува преку истото место.Според информации добиени во GGRAsia со портпарол на Melco Установи, поголемиот дел сопственик ќе биде лансирање на нови магијата емисии, најверојатно, од следната година на истото место.Имотот во моментов е во реновирање фази harrahs казино joliet покер соба. GGRAsia праша компанијата зошто Куќата на Магија е затворени и нема дефинитивен одговор беше предвидено asda нови испорака слот време. Melco Установи не наведе дека новите содржини на местото на случувањето е дел од нивните напори да се подобри можности за забава на нудиме во Студио Градот.Тоа беше на 8-ми октомври дека Куќата на Магијата хостиран од својата последна изведба и на 9-ти, местото беше затворен.Франц Harary, Американски магионичар, со цел атракција.Објектот се состои од 300 седишта театар кој е надополнет со помали области каде што другите изведувачи може да се изврши.Други промени во Студиото Град на имотот, исто така, се открива од страна на GGRAsia.За време на неодамнешната посета, храна суд познат како Космосот Храна Станица, се појави различно со signage отстранети.По зборува со портпарол на Melco Одморалишта, тоа беше потврдено дека на храна област биле затворени и ќе видите нови капацитети, се додава во иднина.Не дополнителни информации се обезбедени на она што ќе се додаде или се започне денот. asda нова година шопинг слотови.