највисок без депозит казино бонус

28 февруари 2018 – Сингапур: најголема глобална спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), има само најави дополнителни signings на ЕДНА Супер Серија, која има за цел да обезбеди најдобрите светски боречки уметници престижниот глобалната платформа за претставување на убавината на Азија е впечатлива вештини како што се Muay Тајландски, кик-бокс, карате, taekwondo, Кунг Фу, wushu, санда, silat, lethwei, и повеќе. Rattanabandit, Yodcherry Sityodtong, како и меѓународна супер ѕвезда светски шампиони Џорџо Petrosyan, Фабио Pinca, Алан Ngalani, Regian Eersel, Сергеј Maslobojev, и многу други.Во овој круг на signings, ЕДЕН Супер Серија поздравува Muay Тајландски великаните Tukkatatong Petpayathai и Lerdsila на Тајланд, велика БРИТАНИЈА Muay Тајландски Светски Шампион Panicos Јусуф на Кипар, Stergus Mikkios на Грција, две-времето Тоа е Showtime 70MAX светски шампион kickboxer " Крис "Африка Воин" Ngimbi на Демократска Република Конго, поранешен WMC Intercontinental и WPMF Светски Шампион Cosmo "Добро Момче" Александар на Бразил, Стив "The Smashing Машина" McKinnon и Даниел "Карпата" Dawson на Австралија, Muay Тајландски kickboxer " Enriko Kehl на Германија, поранешниот Лав се Бори Muay Тајландски светот лесни шампион Серхио Wielzen на Суринам, Tarik Khbabez на Мароко, Бред "Земјотресот" Riddell на Нов Зеланд, Матеј "Sobek" Семпер на сад, и поранешна Лав се Бори Против Светскиот Шампион Ognjen Тема на Србија.Дополнителни signings ќе биде објавен подоцна највисок без депозит казино бонус. Petrosyan ја започна својата професионална Muay Тајландски кариера на возраст од 16 натпреваруваат меѓу bantamweight и средна, освојување на повеќе наслови низ секоја дивизија.Тој спорт професионален кик-бокс рекорд на 85-2-2, 2NC и е познат по својата неверојатна 6-годишна 42-рунда победи редеа што се смета за еден од најдоминантните владее во средна историја. Nattawut ќе направи неговата ЕДЕН Супер Серија деби во април, во ЕДНА: HEROES OF HONOR во Манила спротивниот глобален superstar Џорџо Petrosyan.Дополнителни ЕДЕН Супер Серија рунда потврди во ЕДНО: HEROES OF HONOR вклучуваат Фабио Pinca кои ќе ги преземе за Нонг-О Gaiyanghadao и Бред Riddell кои ќе се соочи Regian Eersel.Фабио Pinca е француско-италијански високо-декорирани Muay Тајландски kickboxer " се познати по својата техничка и прецизни напаѓачки стил.Тој е welterweight кои поздрави од Лион – Сент-Fons, Франција и бил поранешен француски Muay Тајландски шампион, поранешниот WPKC Европската кик-бокс Шампион, поранешниот ВБЦ Светското Muaythai Welterweight Шампион, и Rajdamnern Стадион шампион.Нонг-О Gaiyanghadao се смета од страна на Тајландски бокс избирливците како еден од најдобрите фунта-за-фунти Muay Тајландски лекари во светот.Тој е четири-време Lumpinee Стадион шампион, а Rajadamnern Muay Тајландски светски шампион, две-време Тајланд национален шампион, и две-време awardee на Борец на Годината.Тој е исто така еден пет-поделба светски шампион во овој спорт.Нонг-О е познат за неверојатна брзина, сила и прецизност зад сите негови штрајкови.Бред "Земјотресот" Riddell е на врвот Muay Тајландски и К-1 конкурент од Нов Зеланд.Тој е поранешен WMC Нов Зеланд Средна Шампион, Океанија Супер 8 Средна Шампион, хонг конг Заедницата Средна Шампион, CIK Кинески К-1 Шампион и поранешниот WKBF Средна Светски Шампион. Petrosyan ќе се соочи Веќе Nattawut во неговата Супер Серија деби во април, во ЕДНА: HEROES OF HONOR во Манила. Riddell е член на престижната Тигар Muay Тајландски во Тајланд највисоката граница казино во светот. Regian "Бесмртна" Eersel е поранешниот Лав се Бори Welterweight Шампион од Холандија претставуваат Sityodtong салата во Тајланд.Тој е кик-бокс и Muay Тајландски стилист познат по неговата техничка извршување.ЕДЕН Супер Серија беше создаден за да се покажат адреналин-пумпање акција од светска класа боречки вештини на светски најголемите и најпрестижните фаза на натпреварот.Навивачите ќе бидат третирани на неверојатна вечер на electrifying и огромна matchups, со цел да се покажат најчиста форма на светска класа штрајкуваат низ сите на Азија поголеми боречки вештини.За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот, ве молиме посетете ја www.onefc.com следете нè на Твитер и Instagram @ONEChampionship, и да ни се допаѓа на Facebook во https://www.facebook.com/ONEChampionship online casino zahle 10 euro einzahlen 50 euro. "Smokin" Jo Nattawut на Korat, Тајланд е 25-годишна кик-бокс ѕвезда од Атланта, Грузија, со професионален кик-бокс рекорд на 60-11-2 online casino you can win real money. Лав се Бори Супер Welterweight Шампион и WMC Шампион, Nattawut е познат по својот моќен лактите и колената штрајкови online casino zahlung per sms. 32-годишниот Џорџо Petrosyan на Италија е познат како еден од најдобрите напаѓачки таленти во светот форт смит арканзас најблискиот казино.
Chatri Sityodtong, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на ЕДНА Првенство, изјави: "ЕДЕН Шампионатот, Дом на Боречки Вештини, со гордост го носи да ви најдобрите светски напаѓачите, изложен својот талент и вештина во ЕДЕН Супер Серија.Фановите ќе бидат сведоци на апсолутна елита во впечатлива боречки вештини, како што оди глава-до-глава на најголемите и најпрестижните глобална фаза на натпреварот.Главните глобалната борба против спортски организации најчесто се фокусираат на еден вид на боречка вештина, било да е тоа бокс, кик-бокс, мешани боречки вештини или Muay Тајландски.ЕДЕН Шампионатот е само глобален играч да ги опфати сите стилови на боречки вештини.Со ЕДЕН Супер Серија, ЕДЕН Првенство е сега најголемиот боречки вештини организација во светот." ЕДЕН Супер Серија ќе започне во Манила, Филипини на ЕДНО: ХЕРОИ НА ЧЕСТ на 20 април во трговскиот Центар на Азија Арена.Промоцијата е веќе потпишан топ таленти вклучувајќи повеќе време Muay Тајландски светски шампиони Petchboonchu ФА Група, Нонг-О Gaiyanghadao, Yodsaenklai Fairtex, Сем-А Gaiyanghadao, Singtongnoi Por Telakun, Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke, Sagetdao Petpayathai, Kwankhao Мор форт смит арканзас најблиску казино.