кога ќе се установи светот казино квинс повторно отворање

Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена.Денес ние сме еден од нашите жител членови и смешно-дечко, goatwack.дионис: Запад goatwack и ви благодариме што ни се придруживте.Да започнеме со нешто едноставно.Како не ќе се сопнуваат низ СМ?goatwack: Еј таму, ви благодариме за вниманието, и покрај тоа што зеде вашето време.Ја се запознаат со убавините на онлајн slotting случајно, почнав да корито на интернет за било сајт кој би ми зачленување детали, на лов за бонуси.Да бев "што дечко'!Бонусите се уште обилен назад во 2012 година, јас дури и би се пријавите за да се сака на Поглезите и Ривал Казина.Тогаш случајно јас сакав да се запознаат себе си со некои од индустријата услови и да прочитате за различни играчи' искуства во областа.И така го најдов 'Casinomeister', Гугл е мојот пријател, читање малку исечоци од некои од утврдените forumites.Всушност не беше некое право spikey знаци дека на почетокот на piqued мојот интерес, како Вешта и сл haha мило ми е што го направив, иако, јас не погледнав назад, а всушност се научиле многу од тука.Јас дури и не знаат што 5OAKs наменета во прв сепак, тоа беше како хиероглифи за мене.Јас веројатно уште не.дионис: Добро, јас не можеше не само да се повлече злато директно од земјата, не мораше да биде некој пресрет.Вие сте во скоро толку често како мене и вас може да се најде во голем број на теми, кои учествуваат, споделување и додавање на levity.Вие сте прилично брз-witted со корисна умен retort.Ви се многу истото дома и надвор и за што тука?goatwack: нема магија, јас сум само паметен-ass дека wades во разговори непоканети, иако сметам големо задоволство за тоа како членовите се изразат себеси на различни начини.Ако има нешто што tickles мене, јас ќе придонесе во мојот сопствен начин.Јас не гледам да бидат смешни, само во тоа што секогаш има нешто да го сецира, и јас сум голем верник во сатира и се разбира највисока форма на хумор: сарказам.Јас се обиде да го задржи нешта оптимист кога е можно, но целта не е да рипувате на луѓето кои имале трагичен искуства, се scammed од страна на казиното, имаат длабоки коцкање прашања итн.Мислам дека треба да има ред и мислам дека пети тоа добро за најголем дел.Јас се обидувам да се сетат на она што Брајан е изградена овде, и не сакаат да ги вознемируваат неговата куќа како што беа....освен за Brexit или Адут можеби.Дома, мојот партнер ме става во моето место наскоро доволно.Ние се заколнам во едни од други, како морнарите, но тоа е генерално се во добра забава, а некои од гласните таму не би се publishable тука.Јас би биле забранети на ден 1 на моето членство.Да луѓе, јас се ограничи себеси за CM, вие сте добредојдени haha И да мислам дека беше благочестиви дете некогаш одамна!дио: јас често се однесуваат на себе како на љубов-дете на морнар и возач на камион, па јас може да се однесуваат на вртење на воздух сина.Што ги спомна дома.Ни кажете малку за она што тоа е како во твојот врат на шумата заедно со каде сте и биле со каде моментално се наоѓате.goatwack: Добро, за оние кои се запознаени со велика британија и нејзините многу поврзани басни, јас не живеат таму, но во Mottingham, мал глупости енклава во топла-место значи улиците на Југо-Источен Лондон.Тоа е познат за да не се забележи, во секоја смисла, иако технички луѓето можат да бидат повеќе запознаени со Eltham, која е камен е фрлаат.Тоа е.....каде Стивен Лоренс беше убиен во 1993 година, всушност јас помине автобуската станица доста често, и дополнително одредување на патот имаме Woolwich, каде Ли Rigby беше убиена во 2012! Па како што можете да видите, тоа е прилично насилни околу тука.Иако за најголем дел тоа не е толку лошо, всушност верувам дека Кејт Буш живееле во 'мојот' патот неколку години назад.Тоа е невнимателни мешавина на рок-надолу станови и и овој луд протега на opulence и богатство – чудно juxtaposition да ги гледаат.Јас сум роден во Берлин и испловија за Лондон кога бев осум (& половина), резултат на мојата Ирански татко и германски мајка.Започнавме во Ealing Бродвеј, иако никогаш не сум била принудена на сцената во било кој момент, ќе мора да кредит моите родители за тоа, потоа зеде во знаменитости низ цела Југо-Источен Лондон наскоро доволно кога ќе се установи светот казино квинс повторно отворање. Kidbrooke (пеколот-дупка), Blackheath, Гринич, Woolwich, Чарлтон, Lewisham & Eltham.Јас сум како одење лексикон на сите нешта лишени-Лондон-поврзани, иако Blackheath беше величествен да биде фер.Сепак, тоа е мојот estranged роднини, каде што е во.Конечно се проверува тие беа во Флорида, Л, Германија, Иран & Јапонија ќе се разгледуваат соодветно кога ќе се установи казино во квинс повторно отворање. Cosmopolitan disjointedness работи длабоко во моето семејство.Дио: мислам дека неколку луѓе се заинтересирани да ѕиркаат зад завесата, се што буквално или фигуративно.Прошетка со нас преку еден типичен ден во животот на goatwack, или goatwack домаќинство.goatwack: Добро, прво и основно, јас ќе миса во себе за да им помогне на моето будење во претпладневните часови, при што ќе merrily главата на моето место на работа.Секако ја мијат и се јаде прво.Да, тешко е да се поверува, но јас работам, макар и Локализација работи на видео игри компанија која е светски позната.Јас нема да ги споменеме нивните имиња, но тоа е Square Enix.Во меѓу напади на игра скршени код и gobbing исклучување на моите шефови, јас ги пополни празнините на чекање за рече нови кодови од тортурата CM и пиење непристојни количини на глупости кафе, емитуваше долгогодишен ставови додека unnaturally wired.Потоа доаѓа Лондон се менуваат почетниот со неговите поврзани радости, за да потоа да се развивам и да си игра со мноштво на gadgets, расфрлани низ куќата, или да го имаат мојот партнер ролна исклучување на листа на она што јас треба да се направи, која 9/10 може да биде решен со брза монетарната подарок.Но, јас го правам она што многу други ќе се направи, имено јас како добра коцка, гледање на филмови, серии, по ѓаволите, дури и Бога страшна сапуни по повод.Јас наруши пријатели со моето присуство времето дозволи, или дури и ги имаме повеќе, за да прават исти работи што ние би го направите на нивниот креветчето.Јас исто така ќе се обиде да го задржи известија за движењата во игри индустрија и фер малку истражување, да се оди со повеќе игри!Така, верувале или не, иако јас може да бидат постојано присутни на СМ, јас имаат тенденција да имаат страницата на позадина табот за најголем дел.Оттука ќе видите ненадеен пораст на ирелевантноста од мене со мојата мулти-мислења haha Мојот партнер, моите 20-годишно топката и синџирот, работи малку повеќе часови од мене, па по нејзиното доаѓање јас имаат тенденција да одвратна како таа правила на отиде на спиење.Најдобро да не рок на брод.Но во кратки црти сакам да мислам дека јас работ живот да се работи, не се работи да се живее.Животот е во ред и јас се обиде да го задржи на работа/ рамнотежа меѓу животот најдобро што можам да.Тоа беше само вчера бев 30....и момчето не јас стрес себеси надвор како и секој друг во стаорец трка.Јас имаат тенденција да одат со проток, овие денови, јас сум обично прилично релаксирана за повеќето работи.Сум бил рече јас сум толку лежерен јас сум хоризонтални, кои доаѓаат од мојот шеф, беше bittersweet.Животот е премногу краток за да се добие vexed, така што велат тие!дио: Вие сте прилично добро се допадна тука во форумот и мислам дека тоа е фер да се каже дека додадете многу на оваа заедница, без разлика дали тоа е брз диск-од страна на снимањето-на-на-на колкот, задржување на топката тркалање во теми или воопшто, активно учество.Она што го прави CM заедница значи за вас, поточно?goatwack: јас би била смислата да се праша за тоа, дали ние би можеле да работат надвор договорна форма на почит, само ме PM за тоа подоцна.Без но, сериозно, јас би се решат за 5% на сајтот е takings.Што да се каже за CM заедница.Ајде да речеме сакам да мислам на тоа како повеќето уникатен место сум сретнал на интернет, и во knowledgeability и извор на врвот изрез интеракција и како семејството видови.Без разлика дали тоа е долу на моето семејство се отсутни во текот на мојот живот се отворени за дебата.Но семејство тоа е сепак!И тоа е нешто за 'семејствата во принцип – не ви се допаѓа половина од 'em сепак се уште го цениме и да ги сакаат своите недостатоци така да се каже.Се разбира има и многу членови тука дека можам да го рака на срце велат дека имаат збогатен мојот живот, без разлика дали тоа да биде во отворена или приватни, како и различни личности дефинитивно блесне преку неа.Дури И Playford.Тоа не е да се каже други коцкање сајтови не се разбирливи луѓе и карактери, туку како 'whole' сметам CM има добра јадро, и покрај постојано менување на состави.Она што е интересно е како само еден или два члена може да се промени динамиката на целиот сајт во неколку месеци, и за тоа како луѓето ќе може да си помисли ви се допадна се заврши разочарувачки вас, и обратно.А потоа повторно ќе се врати, таков е патот на човечката природа.Во исто време, тоа е фер да се каже повеќето нема да всушност, знам дека многу за другите, за тука, и покрај секојдневните интеракции, па тоа е лесно да се суди знаци на каприц или преку недоразбирања, мислам дека јас сум бил виновен за кои на неколку наврати!Сепак, над сето тоа, CM станува порта на повик доста цело време, дури и кога само во позадина.Бидејќи дадени само малку време и трпение, еден безнадежна spammer shill tosspot секогаш ќе се лизга преку мрежа, и така почнува лов на сезоната!дио: јас мислам дека сите ние сме малку повеќе збогатен за да ја како дел од CM семејство.И јас искрено го цениме што одвоивте време овозможувајќи им на членовите да научат малку повеќе за човекот зад прекар црвени куче казино без правила бонус кодови. CM е жител картичка е член од 2012 година и е Ueber Meister Член.Стеснување надолу нишка да се следат ќе биде малку тешко како што тој е еден од нашите најактивни и плодна членови но речиси може да се најде скоро него вметнување на свој посебен бренд за хумор и добра волја, секаде каде што ви се случи да се погледне.Дионис е член на СМ за само над 10 години.Тој бил доста се под сонцето вклучувајќи го и ДИЏЕЈ и англиски јазик, но генерално е одржување на зафатен напаѓаат избрани онлајн проекти.По отсек во јазици и комуникации во колеџ(s), тој го помина поголемиот дел од својата младост патуваат и backpacking целиот свет, но е во рана надолу и претпочита да студ со неговиот 5 миленици дома овие денови.Тој живеел на 2 континенти, во 3 земји и околу 30 градови, но е вистински Canucklehead во срцето.Кога тој не е зафатен црвени куче казино промо кодови.