Minima Puntata Nel Gioco Del покер

Том Рог Игри најави нов 5-ролна, 25-payline слот игра која е сигурен да врв играч интерес.Наслов Шерлок: Скандал во Бохемија, играта ја следи приказната на детектив, Шерлок Холмс, и Кралот на Бохемија.Кралот вработувања Холмс за да пребарувате за фотографија кои припаѓале на него, но сега се става на него во опасност од губење на својот член на кралското семејство позиција.Играчите можат да се приклучат Холмс како тој работи на случајот во оваа нова онлајн слот игра!На карактеристиките на Играта: Еднаш на играта товари, играчите се преземат за да на улиците на Лондон, каде што играта се одвива.Симболите се пополни ленти, вклучувајќи ги и оние кои обезбедуваат пристап до посебен бонус игра.На Шерлок симбол зема играчи Весникот Бонус игра кога три, четири или пет симбол се види на ленти.Корисниците се да се погледне за компромитирање на фотографија во бонус круг.Ако сликата не е пронајдена, играта ќе заврши.Било бонус победи се пресметува и пресметана врз основа на облог.Кралот на Бохемија, исто така, е бонус симбол.Најдете три, четири од пет слики од него на репортажите за да го активирате Папараците Бонус Игра.Оваа игра завршува откако без папараците се појави да се земе Кинг фотографија.Било победи се пресметува и пресметана врз основа на облог.Според Том Рог Игри.. minima puntata nel gioco del покер.

носителот на фотографија е Ирина Адлер.Во текот на играта, играчите ги следат заедно како Холмс брка Адлер во надева на добивање на слика и помагање на Кралот на Бохемија да се избегне скандал.Отворот е создаден за да обезбеди нов преземе во врска со класичен детективска приказна од страна на Сер Артур Конан Дојл и обезбедува играчи со забава и возбудливи игри истражни искуство.Градење на нивното Портфолио: новиот наслов приклучи на долгата листа на игри во Том Рог Портфолио.Играта е објавена само неколку месеци по компанијата започна Замрзнати Кралицата, а играта врз основа на мраз и снег.Во Замрзнати Кралицата, играчите се преземат за да на убава царството полни со снег и мраз, каде што две растера симболи се најде на ленти.Заработи магија кристали на активните 10 екстра врти и да се најде на Замрзнати Кралица си на репортажите!Кралицата замени за други симболи за да им помогне на играчите да заработи повеќе победи.И Замрзнати Кралицата и Шерлок може да се одигра во инвеститорот е веб-сајт за бесплатни, нудат играчи во погледне во нови игри. казино st gilles 974.