стан покер Uang Asli без бери прима модални

Kalamba Игри има обезбедено бренд-нова интерпретација на популарната тема пират со нивниот нов онлајн слот игра Карибите Ана.Патува на седум мориња во потрага на богатство на ленти, со многу посебни карактеристики за пристап до вклучувајќи заклучување мултипликатор дивините, Hyperbonus, Hyperbet и четири ниво Бонус Джакпот!На карактеристиките на Играта: Еднаш на играта товари, играчите се бара да ја изберат нивната HyperBet ниво.Ова ниво ќе понуди одредени играчи мултипликатор дивините и екстра врти.На 1x ниво обезбедува 1x мултипликатор дивините со 7 почетна екстра врти во текот на бонус врти во круг.На 2x ниво нуди 2x мултипликатор дивините со девет почетна екстра врти во бонус врти во круг.Изберете 3x ниво и да заработи 3x мултипликатор дивините плус 11 почетна екстра врти во бонус врти во круг.Со 5x опција, ќе заработи 5x мултипликатор дивините плус 14 почетна екстра врти во посебни врти во круг.Оваа онлајн слот, исто така, вклучува дел за повеќекратен диви функција.Кога акумулацијата диви симбол се појавува на ленти, рамката ќе се заклучи.Со секој 10-ти спин, заклучена рамки ќе се трансформира во заклучен дивините врз основа на играчот HyperBet избор.Заклучена диви симболи ќе замена за сите други симболи во играта, освен бонус и џекпот симболи.Бонус брод симболи ќе обезбеди дополнителни врти бонус круг.Играчи ќе заработи колекција врти како и заклучен диви врти со 2x влог плаќа на победи.Оваа игра исто така вклучува и четири ниво на лото награди.Бонус джакпот се обезбедуваат врз основа на бројот на делумно џекпот симболи кои се појавуваат за време на спин.Бонус лото награди исто така, може да се заработи за време на екстра врти.Износот на секоја џекпот е наведена во право на играта мрежа.Постои Бронза, Сребро, Злато и Платина джакпот на понуда.Според неодамнешното соопштение за.. стан покер uang asli без бери прима модални. Kalamba ко-основач и COO, Алекс Коен, коментира за новата игра од која се наведува: "Карибите Anne е индивидуализира нестабилноста апелира до голем број на играч видови од стариот солена seadogs да повик на морнарите, примената на нови анимација технологии за да создаде високо извонредно игра покер апликации што можат да направат пари. "Ние постојано се стремиме да ја испорача иновативни механика кои зголеми приходите за операторите.Со нашите повеќето успешни и популарни карактеристики, Карибите Anne е поставена за да се стане врвен изведувач на нашето портфолио." Приклучи Midas Богатство: Карибите Anne не е само нова игра создадена од страна Kalamba Игри.Не толку одамна, компанијата најави Midas Богатство, игра која навистина има златна допир!Новата онлајн слот игра вклучува бонус джакпот, екстра врти и диви множители.Да се биде во можност да го отклучите бонус игри, играчите мора да се соберат Midas Монети.Во бонус игри, играчите имаат можност за пристап до четири ниво на лото награди, слични на неговите најновата верзија е џекпот придонеси. обложуваат вистински пари онлајн покер.