Cashman казино стан не работи

Ливерпул-базирани Sportech има издадено привремена изјава во која се тврди дека се направени 'значаен напредок" од неговото £51.4 м стекнување на Њу Џерси-базирани pari-mutuel оператор Научни Игри Трки (SGR) претходно оваа година.Интеграција на SGR, кој оттогаш се преименува Sportech Трки, се одвива apace, давање на групата "платформа за понатамошни развој на нашиот потенцијал во новите глобални регулирани пазари", според извршниот ДИРЕКТОР на Иан Penrose.Таквите пазари вклучуваат Конектикат, каде Sportech е зголемување на број на off-песна обложување локации на 14, но исто така и повеќе егзотични locales како Чиле, каде Sportech има потпиша договор за обложување системи за покривање racetracks, телефон обложување и некои 200 OTB продавници cashman казино стан не работи.

Sportech е популарно Фудбал Базени работа, игра од страна на над 500k луѓе секоја недела, ќе биде дистрибуиран низ Јужна Америка и на Карибите од pari-mutuel облека Сол Mutuel со почеток во Q2 2011, и Sportech е Индиски заеднички потфат, SportsHero.com има собрано над 100k клиенти во изминатите шест месеци.Во вестите поблиску до дома, Penrose се уште е слатка за стекнување на велика БРИТАНИЈА Tote и нејзините 517 обложување продавници, ако и кога крвава аукција некогаш се добива во тек.Рокот за прв понудите е сега Декември победи големи 21 казино мобилен. 10, и Penrose ветува дека неговата компанија ќе барем "да ги разгледаме во тоа.Во концепт, тоа ќе го направи многу смисла за нас." Се разбира, тие ќе треба да се појавиш на Tote вратата со поголеми кутија чоколади од Betfred, Paddy Power, Вилијам Хил, Ladbrokes и/или Гала Корали, но, еј, ако Sportech бизнис е тоа, како и Penrose тврди, екстра голема тин на Квалитетот на Улица не треба да биде премногу далеку од нивниот дофат.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre победи големи 21 онлајн казино.