казино плаќаат со водафон телефон

Највисоко оценет онлајн казино игра услуги Црвено Гребло Игри објави нова онлајн слот за ослободување.Супер 20 Ѕвезди е најновата во Супер серија, обезбедување на 5×3 мрежа со сите популарни карактеристики на серија е позната по.Исто така, ќе најдете неколку нови опции, вклучувајќи множители и кристално симболи.Новиот слот има класичен се чувствуваат со уникатни карактеристики кои го додадете малку поттик за репортажите!Детали за Супер 20 Ѕвезди На нова функција на онлајн слот е Кристализира Симболи.Функцијата crystalizes симболите еднаш сина ѕвезда се појавува на дното на играта мрежа и еден на десната страна.Оваа позиција сигнали област на редови и функција почнува.Симболот што е во позиција најави од страна на функција ќе се кристализира.Таа се врти на сите други симболи од ист тип како и.По crystallization процес е завршен, множители се појави.Победи од кристализиран симбол ќе биде пресметана врз основа на вредноста дадена.Тоа може да биде до 50x победа.Заедно со новата функција, Црвена Гребло додадени во познатите опции, како и, со Супер 5, Супер 7, Супер 10, Супер 12, и Супер 15 опции.Во Супер 15, можете да го активирате Ѕвезда Фузија Minigame која ви дава шанса да заработи повеќе победи.Супер 15 симболи можат да се комбинираат и да се создаде поголеми симболи да се изгради победа комбинации.Со Супер 5 Ѕвезди, ќе имаат можност да се победи до 200x влог плус игра Рулет Бонус.Во Супер 7 Ѕвезди, симболот се појавува во средината на мрежа и ќе ги прошират.Симболот потоа останува во место додека други икони respin потенцијал за победи.Супер 10 Ѕвездите ви дава пристап до Мини-Slot, кој овозможува размена на инстант екстра врти како и множители.Финалната карактеристика, Супер 12 Ѕвезди, ќе се обезбеди Среќни Ѕвезди функција.Овој круг го гледа симбол претворена во три ѕвезди и тие остануваат фиксни.Потоа ќе се предвидени три дополнителни врти.Во карактеристиките, треба да се сними во победа на Мали, Големи, и Голема джакпот.Новиот Супер Серија слот е во живо сега, па да пробвам да го видите она што на ѕвездите ќе им обезбеди!Макс Опасни и Изгубена Мошти Пред издавањето на Супер 20 Ѕвезди, инвеститорот беше зафатен откривање на нови Max Опасни и Изгубена Мошти слот.Лансиран кон крајот на јуни, новите слот карактеристики на археологот како тој се обидува да го најдете антички мошти во оваа уникатна авантура.Отворот е зуењето со возбуда како тоа вклучува дивините, множители, и cascading победи.Леплива дивините исто така, може да се најде на репортажите заедно со пет уникатни икони дека ќе предизвика посебни карактеристики на ленти.Им даде на двете од овие нови онлајн слот за игри на обидете се да се види на разновиден избор на содржини кои Црвена Гребло Игри е познат да се обезбеди. казино плаќаат со водафон телефон.