казино гратис Geld Zonder Storten

Американците стануваат немирни.Најновите социјално дистанцирање извештај од податоците за локација истражувањето фирма открива многу држави не се прави, како и во престојуваат дома, како што некогаш беа.На Unacast COVID-19 Социјално Дистанцирање Табла за најнови податоци дава земјата на национално ниво "Б" просек.Неколку држави, со претходно високи оценки видов нивните оценки пониски.Денес, само Невада одржува својата "A-" рејтинг, и е една од само двете држави со "А" извештајот, други се Вермонт.Невада е, се разбира, игри на капитал од земјата, со Сребро Државата казина победа $12 милијарди долари минатата година.Толку сум горд на нашата држава," Невада Gov казино гратис geld zonder storten. Стив Sisolak (D) рече на социјално дистанцирање извештај за картичката слободни слотови 40 супер жешка. "Чувајте се од голема работа, NV!" Њујорк, најтешко го погоди држава од страна на COVID-19, беше спуштена на Б - одделение.Луѓето во 42 држави, плус DC и Пуерто Рико, се повика или наредено да останат дома.Повеќе од 316 милиони луѓе би требало да се избегнува сите не-суштинските патување и активност.Најлошото социјално дистанцирање оценки во НАС се во југоисточниот дел на земјата.Во ниедна држава од Тексас до Флорида, до Њу Џерси и Пенсилванија и западот да Ајова, има еден степен повисок од "Ц" Јужна и Северна Каролина имаат најниски оценки во земјата, двете примање "Д+" го означува.Атлантик Сити е казина остане на исклучување до дополнителни информации, бидејќи на Њу Џерси Gov слободни слотови возраст на боговите. Фил Марфи е (D) цел.Градината Државата има 54,588 позитивни coronavirus случаи, и 1,932 луѓе умреле од болест.Атлантската Област, дом на Атлантик Сити е девет казина, имаат 211 COVID-19 позитивни луѓе и шест смртни случаи.Њу Џерси има "Ц+" резултат.Флорида беше не сакаше да се затвори не-суштинските бизнис, и Seminole Племе беше еден од последните индијанци групи во земјата да shutter своите казина.Таа сега има со текот на 17,500 позитивни coronavirus резултати, и речиси 400 лица.Флорида има "Ц+" одделение, премногу.Луизијана, дом на Harrah ' s во Њу Орлеанс, плус комерцијални riverboat казина и Мајчин Америка игри, е социјално дистанцирање на "В" одделение.Луизијана има 18,283 позитивни случаи на coronavirus, и 702 смртни случаи слободни слотови 888 не преземете. Unacast оценки се зависни од три милиции, кои се прибираат со користење на податоците за локација од мобилните телефонски мрежи.Истражувачката фирма користи: третиот прокси е најновиот слободни слотови 777 без депозит. Unacast објаснува, "Неколку од нашите корисници ги почитуваат нешто што беше на нашиот радар: во многу рурални места и други помалку населени области, кластерот за "социјално дистанцирање' е природно многу пониска, и на тој начин, тоа е погрешно да се примени истиот стандард на места кои имаат драстично помалку потенцијал да се намали.Ние од срце се согласуваат." "Бидејќи нашите податоци не може да се открие ако две луѓето всушност се исполнети, ние наместо да користат нашите податоци да се симулираат потенцијал средби и намали веројатноста дека два уреди кои биле на исто место во исто време," Unacast додаде. големиот паладиум палата resort spa и казино коментарите.