она што е да работат во казино се допаѓа

aming индустрија снабдување Бркам Технологии, Inc е во потрага да се фокусираат своите промотивни напори, за остатокот од оваа година на својот најнов казино билет-во, билет-out (ТИТО) печатач, наречен Еп Работ, и да се интегрираат своите Epicentral софтвер за промоции и играч бонуси – со големи казино систем за управување со обезбедувачите во Азија она што е да работат во казино се допаѓа. Остатокот на оваа година нуди можност за одржување на нашата силна тековни деловни односи со казина, производители и системи компании.Како Епски Edge е одобрен, ние дефинитивно сакате да се промовира како на следната генерација на казино ТИТО печатач во Азија и во текот на остатокот од светот," Г-дин Suliman изјави што не е во ред со блек џек рандал. На 'на Работ' [Еп Работ печатач] создава razor-остри бар-кодови за подобро билет прифаќање и намалена придружник повици," Г-дин Suliman истакна, додавајќи дека оваа функција може да ви помогне казина' слот и табела операции за да се кандидира на "врвот ефикасност".dditional карактеристики на Еп Работ печатач вклучуваат прилагодливи билет кофа, кои можат да се сместат стандард и "помала, хартија за заштеда на" билети за работа со животната средина-одржливост на програмите усвоени од страна на казина, според Бркам.pgrades да Epicentral вклучуваат способноста да се работи на повеќе промоции во исто време; да се создаде игри во рамките на игри; се кандидира различни промоции на различни слот игра банки; сегмент играчите од страна на маркетинг ниво; и промоции понуда на различни нивоа на "uncarded" играчи.Вториот термин се користи во индустријата за означување на играчи кои не се веќе потпишан до казино лојалност шеми што е светот покер турнеја. Нашите клиенти доживеале голем успех со Epicentral.Ние сме среќни да се каже дека Foxwoods Одморалиште Казино во Конектикат [на сад] зголеми своето ниско ниво играч ADTs [просечна дневна теоретски] од над 50 проценти кога тие се инкорпорирани во нашиот софтвер monster hunter светот iceborne екстра работни материјали 2. Epicentral има исто така се охрабрени повторете го посети и зголеми лојална база на клиенти во Hippodrome Казино во Лондон," Г-дин Suliman забележани за нас. monster hunter светот iceborne екстра слотови 3.