точка Relais Geant казино Montelimar

Австралиско казино оператор Ехо Забава е давање на својот предводник на Сиднеј сопственост На Ѕвезда $100 преуредување.Ѕвездата беше подложен на $870m реновирање само неколку години назад, но на Ехото, вели новиот девет слика gussying-up е неопходно доколку Ѕвезда се случува да се натпреваруваат со Круна Установи' ново место.ВИП-фокусирани Круна Сиднеј е закажана за да го отворите во 2019, година Ехо е казино монопол во Сиднеј ќе истече.Австралиската се изјасниле дека Ехо е планираните подобрувања вклучуваат целосна redevelopment на Ѕвездата е лобира и да се зголеми на 350 хотелски соби во моментов на располагање на Astral Кула.Ѕвездата, ужива висок вработување стапка и Ехо јасно се верува дека има доволно побарувачката за да се гарантира експанзија.Кулата, исто така, ќе бидат дадени тематските нивоа, вклучувајќи "1970-ти глам" понуда, толку многу време за да се најде дека стариот бела саботата Вечер Треска одговараат во задниот дел од вашиот плакар.Ехо, исто така, планира да рампата до луксузот на Astral Резиденции сервисирани стан во комплекс, додавање на "upmarket" извршниот салон, конференциски објекти и бизнис центар.Ехо ќе фонд на проширување преку парични резерви.Работата е наменет за завршување од страна на 2017 точка relais geant казино montelimar. Ехо веќе извршил $345m да реновирањето на својата Jupiters Голд Коуст сопственост.Во Квинсленд, Ехо вети дека ќе се изгради мулти-милијарди мега одморалиште во Бризбејн преку конзорциум со Хонг Конг е Chow Таи Fook Претпријатија и на Далечниот Исток Corporation.Но Круна е исто така се борат да победат во Бризбејн казино лиценца и победникот нема да биде познат, додека подоцна оваа година.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre точка relais geant казино montpellier.