одморалиште светот казино Catskills Reopening

Онлајн казино индустријата инвеститорот Зелена Jade Игри објавен оваа недела го започна интегрирање на три титули на Videoslots платформа, која сите ќе се во живо на сајтот до декември 2019 одморалиште светот казино catskills reopening.
Претстојните изданија Монета Флип Делукс и Спин Залог Станица се приклучени на Videoslots од страна на бренд-нова празнична наслов, Божиќ Слот.Со мисија да иновираат и да ги предизвикаат индустрија, Малта-базирани инвеститорот е правење на бранови во игри простор со широк спектар на наслови дека ни прават мислам колку што тие уживаат и се забавуваат.На Videoslots договор е најновата во еден spate на последните партнерства со " тиер-еден оператори кои се препознае Зелена Jade е радикална креативен пристап е преземање онлајн игри на среќа во витален нова насока.Зелена Jade вработува елементи на раскажување и на учењето во неговите игри и е подеднакво инспирирана од стари со векови коцкање игри како најнов видео-игри наслови.Зелена Jade содржина е дизајниран да поднесе жалба не само да diehard слотови фанови, но, исто така, esports фанови и социјална играчи, како што се зголемува играч-донесување на одлуки и rearranges начинот на кој размислуваме за коцкање игри.Монета Флип Делукс зема еден од најстарите коцкање игри од сите нив и ротација на главата, додека Спин Залог Станица е на повеќе конвенционалните слот – колку што игра врз основа на 'класичен флип одбори се наоѓаат во стариот градски железнички станици и аеродроми' може да биде наречена 'конвенционален'.Тоа исто така може да се пофали пулсирачки страна-бет игра.Во меѓувреме, Божиќ Слот ветува повеќе изненадувања од инвеститорот, кое успева на производство на неочекувани.Бенедикт McDonagh, генерален Директор на Зелена Jade Игри рече: "Ние сме среќни да покажат нашите три нови наслови со голема оператор како VideoSlots.Нашите игри се приклучи на најдобро на со векови старата коцкање игри, возбудата од најголемите приказни некогаш изјави и поддршка можноста за играчот за контрола на акција и го игра својот пат." "Ние сме една софтверска компанија за развој фокусирани на градење индустрија влијае на содржината, на начин да се ре-обликувањето на iGaming индустрија." Вилијам Ahlberg, Раководител на Казино, во Videoslots рече: "Ние се стремиме да им понудиме на нашите играчи најголемиот број на игри на располагање и Зелена Jade е иновативен пристап за креирање на слотови кои се забавни, познати во начини и целосно извонредно, ќе им даде на нашите играчи навистина возбудлива ниво на ангажман." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. одморалиште светот казино catskills воден парк.