топ 5 слот за примачи во мак

ouse Предност ДОО, снабдувач на играчот лојалност производи за мобилни казино игри и казино игри индустрија, има име Гери Kapral (на сликата) како свој нов главен оперативен директор, во очекување на било регулаторни одобрувања.e ќе се базира на компанијата Лас Вегас, Невада, седиште во сад.р Kapral неодамна служеше како постар заменик претседател на работата на слот машина и казино системи фирма Bally Технологии Ад, сега е дел од Научно Игри Корп т Bally Технологии, неговите одговорности вклучени надзор на глобално производство, синџири на снабдување, логистика, спојување и присоединување на преговорите и интеграции, човечки ресурси, објекти и други стратешки иницијативи.ouse Предност претседател и главен извршен Jon Волф рече: "јас сум воодушевен да се добредојдовте Гери да Куќа Предност, особено во овој значаен период на раст на компанијата.Гери искуство со голем број на глобални компании, и во игри на среќа и во други индустрии, во комбинација со неговиот цврст бизнис acumen, стратешки компетентноста и способноста да се изврши глобалниот раст иницијативи, ги усогласат совршено со нашите брзо развивање на глобалната стапало." топ 5 слот за примачи во мак.