зошто е толку тешко да се победи на слот машини

Патенти нови реално време, плеј-од-плеј спортски предвидување платформа за Мобилни tech компанија iPro има изградено Ringit!еден стан, изграден на својот нов реално време, плеј-од-плеј спортски предвидување платформа со динамичен шансите која им овозможува на играчите да се натпреваруваат во реално време, со предвидување на следната игра, диск или game2 додека гледа телевизија во МАК фудбалот игри."Реално време, плеј-од-плеј предвидувања со динамични шанси никогаш не е постигнато пред, но јас сум само како возбудени за флексибилност на оваа платформа", рече Роберт Melendres, основач & главен извршен директор на iPro.Платформата може да понуди социјална, фантазија и обложување спортски игра во еден стан.Тоа има способност да автоматско префрлање режимите базирани на корисници локација и законите на таа јурисдикција."Ова е монументална остварување, и платформа е добитник на сад патент на ова реално време интерактивни предвидување со неколку очекување дека се заштити тоа достигнување", рече тој.Играчите ќе бидат во можност да се поканат и да се направи зема против своите пријатели за забава со користење на виртуелни чипови, и во иднина ќе игра против поле за парични награди во териториите каде што тоа е овластен.iPro е патентирана технологија може да им даде на играчите повеќе од 15,000 ги собереш можности во секој МАК игра, секој со динамички се менува шансите врз основа на играта статус, тим тенденции, играчите на теренот и повеќе."Ние го менува начинот на кој луѓето се види и да уживате во фудбал.Со ringit!, фанови повеќе да не се пасивни гледачи," додаде Дејвид Ортиз, iPro е главен производ службеник зошто е толку тешко да се победи на слот машини. "Тоа носи брзо-оган интензитетот на игра што едноставно не го добие од други фантазија спорт, и како резултат на тоа, го прави гледајќи го игра натпреварот себе.iPro ко-основач, Melendres, претходно работел како IGT е поранешен извршен заменик претседател: Интерактивни, главниот правен службеник и корпоративен секретар.Ортиз, е високо-признаен видео-играта индустрија извршен е познат по неговиот долгогодишен улоги како виш продуцент и проектот водат за EA SPORTS МАДЕН МАК франшиза.Остатокот од тимот се поранешни високи технички, производ, и маркетинг ветерани во гејминг индустријата, и служел на познати компании, како што се EA SPORTS, Microsoft, IGT, Sony и Двојно Надолу Казино.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година зошто е kickapoo казино правна во тексас. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] како да се започна од дијамант казино.