клеопатра 2 бесплатно онлајн слотови

Велика БРИТАНИЈА bookmakers беа хит скоро толку тешко како Бразил самите по Германија неверојатни 7-1 победи во понеделникот Светското Првенство полу-финалето, според Agence-France-Пресе клеопатра 2 бесплатно онлајн слотови. Bookmakers вклучувајќи Paddy Power, Вилијам Хил и Ladbrokes сите мораше да вилушка од големите суми на punters по тие направија убиството исклучите долго шансите.Џош Пауел, Paddy Power портпарол, напиша во фирмата блог: "Ако мислите дека тоа е тешка ноќ за [Бразил напаѓач] Фред, не сте виделе состојба на Paddy е книга. "Ако некој во паб кажевте што тие беа поддржани од некои од овие облози пред отпочнување што би се сомнева дека вистинската ale имал ги испрати полудо од една кеса на racoons." Но, тој продолжи, овие "лошо-во потрага punts" изедначува на "удар на гениј" сега, и ќе биде подигнато на фирмата "Punting Салата на Славните".Додека никој не го предвиде 7-1 конечниот резултат – кој бил цени на 500/1 на Ридови и 1000/1 на Paddys – четири Paddy Power bettors предвиде scoreline, како еден Есекс-базирани punter кои wagered £5 и се повлекла £2,500 побогати.Вкупно 82 punters поддржан од Германија играч од средниот ред Тони Kroos да се освојат две или повеќе голови во 80/1, од кои еден wagered £20 клеменс франција коцкање импулс. Еден punter кои се поставени на 80p удел на половина работно време резултат од 5-0 на Германија во 300/1 собрани £240 од Хилс.Џо Crilly, Хилс портпарол, изјави АФП дека додека тоа е единствениот точен резултат обложувам дека и тие имале тоа беше уште една "прилично лоша вечер" за букмејкерот, со повеќе од 65% од облози поддршка на Германците да победат.Тој продолжи: "исто Така, повреда време за утеха гол за Бразил предизвика милиони фунти-плати за излез на двете екипи да се освојат, кој, повеќе од точниот резултат или првиот гол стрелец, е втор најпопуларен пазарот по резултатот на натпреварот." Тој рече дека тоа може да биде и најскапа утеха цел некогаш – која е, секако, важи за еден Ladbrokes клиент чија £2 на Германија да победи 7-0 во шансите на 1000/1 беше уништено од страна на последен момент штрајк клеопатра 2 слот машина атлантик сити. Rory Скот, друг Paddy Power портпарол, изјави за АФП дека букмејкер искусни среда многу како Brazillian менаџерот Фил Scolari, "со малку болки во главата". lenovo g50-30 only one ram slot.