клеопатра 2 слот машина атлантик сити

ameSource се состои од облак-базирана платформа нуди земјиште базирани на казина пристап до библиотека на електронски игри.Тоа вклучува игра и управување со податоци, ревизија на функциите, и алатките за следење на, за операторите и регулатори за песна игра и бизнис перформансите клеопатра 2 слот машина атлантик сити. Судењето е донесен и сега ние се чека за официјалната 'го вклучите' за приходи режим, кои ние очекуваме да се случи во следниот месец или два, во MGM Макао," Г-дин Iao рече.Дека имотот е во сопственост и управувани од страна казино оператор MGM Кина Holdings Ltd. Оваа година, ние ќе се проширување на нашата стапало да Камбоџа и Виетнам," Г-дин Iao додаде.ameSource беше врв на Пацификот Интелектуалци Алијансата е изложбен штанд на Глобалната Гејминг Expo (G2E) 2019 (на сликата).Три-ден шоу се одржа во казино одморалиште Венецијански Macao, во Макао е Cotai област.Таа заврши во четвртокот.ameSource работи на генерички уреди кои имаат екран на допир.Ова значи дека нема конкретни хардвер е потребно да се играат игри се врши на дигиталната платформа.Казино оператори одберете која игри од кај оние во платформата е библиотека тие сакаат да ги направат достапни на своите клиенти.р Iao рече дека производот го зеде четири години за да се развие и вкупна инвестиција од околу US$25 милиони евра, вклучувајќи и обезбедување на сите регулаторната усогласеност.
"Ние се предвиди постигнување на целосен поврат на инвестиции од страна на крајот на 2021 или првиот квартал од 2022," додаде тој, објаснувајќи дека ќе биде еквивалент на околу 400 до 450 уредите кои се користат.р Iao, исто така, се споменува планови за потенцијалните листата. "Што е под дискусија и разгледување", рече тој lenovo g50-30 only one ram slot. Ние во моментов има околу 80 игри во нашата библиотека," Г-дин Iao рече.e додаде дека GameSource платформа, исто така, го направија тоа лесно за независни трети лица содржината на програмерите да ги направат своите игри достапни таму.

Сакаме да бидете сигурни дека програмерите обезбеди игра содржина која е различна од традиционалните слот за игри", рече тој lenovo flex 2 14 ram slots. "Не постои точка ако само клон постоечки игри и место нив во нашата платформа: дека не донесе вредност за нас и не донесе вредност за казино оператори." ameSource е достапна и преку фиксна терминали и рачни, преносни уреди кои може да се користи само во рамките на одредена област во рамките на казино простор lenovo g50-70 how many ram slots. "Со рачни уреди, играчи може само да седат околу во каучот, како тие беа дома.Тоа е вид на новата генерација играч искуство кое земјиште базирани на казина недостаток во моментот, а ние може да им се обезбеди право сега, за нив да се однесуваат на тој нов сегмент на пазарот," Г-дин Iao рече. wms волшебникот од оз слотови онлајн.