како да се Outpost слотови во состојба на распаѓање 2

Историски коњ racing (HHR) отиде во живо вторникот во Колонијална Падови тркачката патека во Новата Кент, Вирџинија, и слот-како игри уреди, поттикна стотици патрони за отворање на ден прослави.Околу 500 луѓе пристигнаа на коњ тркачката патека на централно ниво се наоѓа помеѓу Ричмонд и Williamsburg дека е shuttered од 2014 година како да се outpost слотови во состојба на распаѓање 2. 600 HHR терминали наоѓа на Колонијална Падови игри кат се очекува да помогнат да се ревитализира телевизија во дербито на објектот.Тоа е пет години на солзите паѓаат," Вирџинија Сенатот Мнозинство Лидер Томи Norment (R-Џејмс Град) рече вчера.На lawmaker додаде дека песната е reopening и HHR терминали ќе "донесе во $26 милиони евра за Заедницата на Вирџинија во државните даноци, но што е уште поважно, тоа ќе се донесе во повеќе од $15 милиони евра за Нови Кент Каунти." Заедно со Колонијалната Падови, Револуционерна Трки – новиот сопственик на патеката – се отвора HHR игри салони во Ричмонд, Хемптон, Чесапик и Vinton до крајот на годината.Секој parimutuel обложување објект ќе се користи на компанијата Rosie Гејминг Emporium бренд.Во вкупно, четири оф-песна сајтови ќе се нудат како многу како 2,400 HHR машини.Колонијалната Падови хостиран телевизија во дербито од 1997 година преку 2014 година како да се outpost слот во состојба на распаѓање 2. Песната затворени следниве спор меѓу поранешните песна сопственик Jacobs Забава и коњаници.По патеката беше одбиен трки датуми за 2016 година од страна на Вирџинија Трки Комисија – комесари велејќи дека во времето кога песната сопственици имаше "прикажува callous занемари за индустрија" со предавање на својата неограничен трки лиценца – Jacobs изјави дека сите опции се исцрпени и погледна за купувачот.Дека купувачот дојде по пат на Чикаго-врз основа Револуционерна Трки.Но купување дојде под услов дека компанијата биде дадена право да куќа историски тркачки машини.По децении на опозицијата за речиси било каков вид на коцкање, во Вирџинија, Генералното Собрание и Gov. Ралф Northam (D) потпиша законот за дозвола игри активност минатата година.Историски тркачки машини овозможи bettors да се направи wagers на коњски трки кои веќе се кандидира.Имињата на коњи, jockeys, тренери, и да ги следи локација се сокриени.Играчите се прикажани во графикони прикажување победа процент за секој пост позиција, се бори, и тренер – броеви кои се базираат на parimutuel handicapping од тој ден како да се outpost слот состојба на распаѓање 2. HHR bettors се обезбедени различни wagering опции, и одберете завршувањето цел.Анимиран приказ на трката потоа прикажани.Каде уреди стане контроверзен е од авто спин опција. Rosie свој веб-сајт, објаснува, "Сите на напорна работа е направено за вас.Игри на системот избира и коњи, со најдобри шанси за време на трката.Користете AutoCap, така што сите што треба да направите е да се фокусира на се врти, и победа." Заедно со гледаат анимирани horserace, HHR играчи имаат опција за гледање "графички репрезентации на овие резултати, како што би на традиционалната казино игра." На "графички репрезентации" се врти репортажите кои поблиску ги копираат традиционалните слот машини.Тоа е зошто не секој е во корист на HHR. "Само победникот на проширена коцкање во Вирџинија е коцкање индустрија," Family Foundation Претседателот Викторија Cobb мислење покер клубови во хјустон тексас.
"Ветената лек за зголемување на приходите на државата никогаш не чини да се материјализира, а цената на заедницата на скршени домови и семејства можат да бидат катастрофални.".