Online Spiele Kostenlos Slot Machine

Сигма Група има одложена неговата Сигма Европа на самитот додека 16-18 февруари 2021.На шоу првично беше закажано да се одржи на 17-19 ноември 2020 година, во Малта.Сепак, одлуката да се одложи настанот е донесена во согласност со совети од Малта е здравствени власти.Сигма Група основач, Eman Pulis, рече: "Сигма 2020 требаше да се одржи оваа ноември; шоуто беше распродаден и бевме многу возбудени за ова издание, како да се одржи."Сепак, COVID-19 имал други планови и ние имаме затоа се одлучи да се одложи шоу за уште три месеци."Морам да го испратам мојата благодарност до сите излагачи кои се согласија да се движат нивното учество во Сигма со нас; јас со нетрпение очекуваме да на нови датуми и јас со нетрпение очекуваме да се добредојде на сите вас со рацете ширум отворени."Сигма се приклучува сака на G2E (двете во Лас Вегас и Макао), ХОКЕЈ на Лондон и iGB Живеат на листата, или да го одложи или откаже игри шоу настани за 2020 година. online spiele kostenlos slot machine.