како да се победи луди пари на слот машина

ISLE OF MAN – Уште една Мега Moolah џекпот има добиено, само шест дена по прогресивна беше хит за вториот најголем исплата на годината!На џекпот беше хит на мобилен уред, во неделата на 1 октомври 2017 од велика БРИТАНИЈА играч на Betway, овој пат доделување £1,448,116.31 плати ден.Како и со сите победи на Microgaming е прогресивна џекпот мрежа, победникот ќе добие награда како паушал.Ова победа се одбележува уште еден Betway играчот да стане инстант милионер на прогресивната слот, еден од најзначајните да биде во 2015 година кога Microgaming беше доделена РУШИ СВЕТСКИ РЕКОРДИ на насловот за "Најголемиот џекпот исплата во онлајн слот машина игра" по рекордни £13,213,838.68 (€17,879,645.12) награда доби на Betway е веб-сајт.Ентони Werkman, Маркетинг и Операции Директор на Betway, коментари: "Речиси две години за да се денот кога се слави на нашите "Светски Рекорд' Мега Moolah победник, уште Betway клиентите се приклучи на клубот милионер.Ние ги испратите на нашиот најтопол честитки до него!" Дејвид Рејнолдс, Игри Издавач на Microgaming, коментари: "Две хитови и друг инстант милионер направени од страна на Мега Moolah во помалку од една недела!Честитки за Betway и нивниот играч на овој мега победи." За понатамошни информации, молиме контактирајте: Microgaming Press Office +44 1624 727777 [email protected] За Microgaming Microgaming развиено прв вистински онлајн казино во 1994 година како да се победи луди пари на слот машина.

Тоа се крши рекорди, кршење на нови простори и кршење на неговата назад во извршување на оригинални игри оттогаш.Инвеститорот на илјадници уникатни, жанр-дефинирање казино, мобилни, покер, бинго, земја-базирани и мултиплеер игри, и пионер во виртуелниот и погоден за носене игри, софтверскиот гигант домаќини на најголемиот светски прогресивна џекпот мрежа.Своите производи вклучуваат Живеат Дилер, Sportsbook, Бизнис Решенија и Quickfire коцкање ќе го уништи вашиот живот. Microgaming е награда за победникот.Милионер создателот.Таткото на играчот заштита и одговорен игри.И преку Microgaming PlayItForward, тоа е столб на локалната заедница на Isle of Man.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre коцкање победи загуба данок форма.