темно души 3 зголемување на правопис слотови

Дерек Стивенс е релативно ново одморалиште легенда.Тој е многу слично на неговото Circa хотел, излагање на современа атмосфера, но сепак класично Лас Вегас.Стивенс' Circa хотел, кој тој ја ко-сопственик со неговиот далеку помалку медиумите-истакната брат, Грег, се отвора во 12:01 a.м.Среда.Ова е првата земја-до хотелот да се отвори во центарот на градот, бидејќи Празник Меѓународни отворено во 1978 година. Денес, Бојд Игри е Главната Улица Станица трае до тоа место.Стивенс' безобразен проектот скрши земјата пред COVID и беше завршена во текот на пандемија.Демне над град блок, Circa веќе постигна повеќе од подигање на стандардите на Fremont Улица хотел-казина.Одморалиштето ги утврдува Стивенс статус како денешна инкарнација на таквите Вегас пионерите како Џеј Sarno, Benny Binion, Сем Бојд и Џеки Gaughan.Како Стивенс поздрави група на Лас Вегас медиуми претставници минатата недела, го прашав како се чувствува да се носи традицијата на оние казино гиганти.Каде е неговото место во историјата? "О, јас не знам за тоа," Стивенс рече со chuckle како што се одржа суд во Circa Спорт темно души 3 зголемување на правопис слотови. "Моето место во историјата?Јас сум само размислување за отворање.Но, тоа зависи, тоа зависи од тоа како го правиш.Ние го донесе многу атракции да Circa.Сите различни елементи, од Overhang Бар за дизајнот на спортски книга за она што го направи со Стадион Пливаат сите се единствени атракции, не само за нашиот имот, но за сите на Лас Вегас." Стивенс без напор репортажите исклучување на хотелот квалитети, познати денес како зборува поени, но се користи за да се нарече продажбата на теренот.Неговиот личен допир е веројатно да биде малку разредена како неговата империја се проширува.Стивенс е обично капетанот на Longbar на Г Лас Вегас.Неговата нова Мега Лента на Circa е 65 нозете подолго, 165 конкретно, ставање на оператор е голема личност на тест.Стивенс беше побарано периодично како тој ќе продолжи да одиме на подот и служи како лице на хотелот, и повеќе е важно, да се прочистите Circa е услуга за клиентите.Но, тој не е осамен бренд на Circa темно души 3 повеќе прстен слотови. "Ова е една од причините што сакав да ги имаме сите овие сопственици-претприемачи како нашите restaurateurs," Стивенс рече. "Сакам момци кои имаат свои кожата во играта.Сакам момци кои се тука како многу како мене, или колку што нашите луѓе." Стивенс е да зборуваме за луѓе што веќе познат за време, Бери Dakake на Бери е во Центарот на градот Премиер (крајот на N9Ne Steakhouse на дланките); Павле Saginaw на Zingerman е Достав; Дан Caughlin на 8 Исток; Крис Sotiropoulos и Благодат Keros на Победа Бургер; Стив Mangigian на Џек Садови; и Готвач Рекс Bernales и партнер Роб Бејкер на Проектот СКАРА.Дека претприемачки постава ќе служи како хотел амбасадори, премногу. "Тоа е причината зошто ние го сакаше нашите ресторани да биде во сопственост самостојно," Стивенс рече темно души 3 недоволни штимање слотови. "Сакавме луѓе кои сакаа да страсно се тука." Ден по Стивенс' седница, јас колумнист хотел на велосипед низ центарот на градот Лас Вегас.Јас влегов во Circa и Гаража Махал, кои беа чувани од портокал далекуводи.Зедов некои слики на хотелот, гаража, и, исто така, Главната Улица Станица и Плаза, кои споделување на оваа развива соседството.Од кои под-изградба агол на Fremont и Главни, јас texted на неколку од тие фотографии да Стивенс, која го прикажува начинот на хотел изгледаше само неколку дена пред отворање.Тој доби удар надвор од неочекувани слика пукаат.Јас texted нешто на кое можеме да се согласиме, "Вегас е најдобро." Технологијата има напредни уште од деновите на Sarno.Но класичен Вегас лично никогаш нема да одат надвор на стил.Земете Одмор Одмор Меѓународни, завршен и отворен во '78, беше во сопственост на Големи Загатката, кој исто така е во сопственост на Дините на Лента и Сребро Грутка во Северна Лас Вегас.Јас се бара Вегас историчарот Мајкл Зелена и Бојд Игри Корп комуникации извршување Дејвид Strow да се потврди Празник Меѓународниот беше најновиот земјата-до хотел-казино да се отвори во центарот на градот пред Circa.Оригиналниот хотел беше Холидеј Ин франшиза и затворен во 1984 година реки казино вработување schenectady ny. Тоа повторно отворена како Парк Хотел и Казино во 1987 година, а потоа затворен повторно во 1990 година. Бојд Игри презеде она што е веќе непостоечката сопственост во 1993 година, инвестирање $45 милиони евра во реновирање и reopening во 1996 година реки казино вработен авто сервис. Хотел мажите соба фамозно прикажува сегмент на Берлинскиот Ѕид, спреј-обоен со гроздобер графити..