историските менхетен казино настан сала ул. петербург Fl

Замок се горди да го објави проширување на своите производи портфолио и започне во sportsbook пазарот со нов бренд, MansionBet.Зградата бренд име е синоним на велика БРИТАНИЈА спортски индустрија во текот на изминатата деценија.Со врски со голем број на Премиер Лигата во фудбал спонзорства – и во моментов Принципот Партнер да AFC Bournemouth – движење во sportsbook беше инстинктивно.На елегантни, лесно да се движите мобилни адаптивни веб-сајт во моментов карактеристики 35 различни спортски и преку 30,000 live обложување на настани месечно, која ќе биде привлечна за секој љубител на спортот историските менхетен казино настан сала ул. петербург fl. MansionBet ќе функција редовни импресивен промоции, како неделна слободна облози и топ-ups, на акумулаторот победи, заедно со конкурентна Добредојдовте Понуда.Заедно со широката спортски обложувања suite, MansionBet, исто така, ќе понуди различни од најпопуларните казино игри, вклучувајќи слотови и телевизија игри, од селекцијата на индустријата е водечки провајдери.Станува збор за нов бренд, Karel Manasco, извршен ДИРЕКТОР на Замок, изјави, "лансирањето на MansionBet и нашата експанзија во спортската пазарот е значителен чекор во рамките на нашата долгорочна Компанија Визија.Нашата цел е да им понуди на индустрија-водечки sportsbook производ, искористување на силата и наследство на Зградата бренд име, а ние сме горди на добиениот производ." Шели Сутер-Hadad, COO и Управниот Директор на Замок, се додава, "Со додавање на спортски обложувања вертикална да го нашето портфолио на производот, може да се очекуваат да видат ни продолжи и да се зголеми нашата маркетинг и спонзорски активности, како што се заврши Замок нудат.Внимавајте на овој простор!" MansionBet е лансиран во соработка со SBTech, со користење на нивните целосна платформа за решение и избор на Раководен Услуги.Призната како што на пазарот е водечки производ, SBTech платформа ветувања, да дава силна клиент ангажман и висока живот време играч вредност.За Mansion Награден 'Онлајн Казино Оператор на Годината" на Меѓународниот Музички Награди 2018, Зградата Група има цврсто да се етаблира како водечки провајдер на интернет коцкање и забава.Основана во 2002 година, групата ужива меѓународна играч база и јака удел на пазарот.Зградата поседува широко портфолио на популарни онлајн казина кетеринг за сите вкусови и пазари, со Casino.com дејствува како предводник на брендот.Според новиот MansionBet бренд, Зградата Група ќе се прошири своето портфолио на производот во спортската арена,, влијаејќи на сила и бренд на свеста на Зградата име на цела индустрија.За повеќе информации, посетете ја: www.mansion.com За сите притиснете информации, ве молиме контактирајте: Rosie француски, Бренд Менаџер е-пошта: [email protected] За SBTech SBTech е индустрија-водечки провајдер на успеа спортски обложувања решенија и услуги во регулирани пазари, благодарение на светот-класа покриеност на своите sportsbook, се неспоредливи во-игра обложување, заврши omni-канал нуди и нејзините иновативни и уникатно конфигурираат Chameleon360 iGaming платформа.За повеќе информации, посетете ја: www.sbtech.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre духот планина казино онлајн слотови.