Saracen казино црвено дабови ресторан

Битие Глобалната има добиено лиценца за да нудат комерцијални онлајн коцкање во Шведска со шведски Коцкање Орган.Лиценцата за одобрување следи обемен процес за апликација и ќе се направи многу силни брендови на Битие Глобалното портфолио достапно за шведски играчи во новиот шведски iGaming пазар од 1 јануари 2019 saracen казино црвено дабови ресторан.

На доделена лиценца се состои од брендови Casinojoy.com, Casinocruise.com, Spinit.com, Sloty.com, Genesiscasino.com, Vegashero.com, Pelaa.com и Spela.com, на неодамна започна предводник на брендот прилагодена за Скандинавските пазарот.Извршен ДИРЕКТОР, Ариел Reem изјави: "По обемен процес за апликација, ние сме многу среќни да имаат добиено лиценца за да им понудиме на нашите многу силни брендови на шведски играчи.Битие Глобалната ги опфаќа прописите и е посветена на обезбедување забавен и безбедно игри искуства на нашите играчи.Со шведската лиценца сега во место, ние со нетрпение очекуваме да на многу возбудливо 2019, каде ќе продолжи да им помогнам на границите за онлајн забава." Битие Глобалната во моментов има лиценци во три јурисдикции, вклучувајќи ги и велика БРИТАНИЈА.За печатот и медиумите информации, ве молиме контактирајте: Алекс Kaganovich, Раководител на Инвеститорите Односи, [email protected] За Битие Глобалната Битие Глобалната беше основана во 2014 година од страна на тим од искусни и ентузијастички специјалисти.Компанијата е поставување на стандарди за иднината – пристигнување во првите редови на онлајн забава со соработка со квалификувани и страстни луѓе да ги донесат нивните идеи за живот.Битие Глобалната обезбеди целосно сегментирано, податоци во реално време пристап кој е прилагоден на целната публика, што пак обезбедува подобрена искуство, што е и се применува на своите мулти-бренд стратегија.Неговото портфолио вклучува успешна онлајн казино брендови како што се Spela, Казино на Крстарење, Sloty, Вегас Херој, Битие Казино и други.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre saracen casino resort во борови блеф.