најдобар мал широк слот Toaster

Корални Интерактивни онлајн рака на велика БРИТАНИЈА букмејкер, стана официјален Европски обложување партнер на Everton ВО странска валута.Договорот ќе се одвива преку 2014/15 и 15/16 сезони, и да видиме Корални промовирана низ Everton е 40,000-седишта на стадионот, Goodison Park.Корали, исто така, ќе функција на Everton официјалната интернет и дигитален инвентар најдобар мал широк слот toaster. Everton директор на маркетинг и комуникации, Ричард Kenyon рече: "со нетрпение очекуваме да работиме заедно и развој на партнерство кое ги опфаќа традиционалните обложување и новите интерактивни пазари." "Ние, исто така, добредојде на поддршката што ја покажаа за нашите спонзорство Everton во Заедницата и нивните дарежливи донација ќе одат понатаму на важни работи се преземаат низ Merseyside." Договорот е најнов потфат помеѓу Премиер Лигата страни и bookmakers, по Вилијам Хил и 666Bet се согласи обложување партнерства со Southampton и Лестер Сити, соодветно. најдобри sneaky пристап казино heist.