Recette рулет Tarte помошен Pommes

Врвот онлајн казино игра услуги Црвено Гребло Игри најави својот најнов онлајн слот создавање, Тајните на Храмот.Започна на 23 април, оваа нова игра има 5×3 мрежа со 243 различни начини да се победи.Насловот исто така, вклучува тајна џекпот мини игра, која трае играчи на авантура низ дождовни шуми.Тајните на Храмот Детали: Во оваа нова игра, играчите ќе се приклучи на archeologist како таа ги истражува прашума.На патот, заработи наредени диви симболи, пристап мини игра, да внимаваш за мистериозни симболи и диви мултипликатор симболи.Вие сте во потрага за богатство во светиот храм на Angkor Wat, со авантура низ секој агол!Според Црвениот Гребло Игри.. recette рулет tarte помошен pommes. играта вклучува среќа златна слон симболи со кои ќе доаѓаат од длабоко во шума и да се обезбеди наредени диви симбол.Дивиот потоа ќе се движат по должината на централниот ролна за да се обезбеди играчи со џекпот мини игра.Во текот на оваа специјална круг, има 15 златни монети, од кои играчи ќе се изберат.Имајте избирање на монети, се додека не најдат три појавување на џекпот опции.Играчи може да победи мини, мали, големи и макси опции.Онлајн слот игра, исто така, има мапа за да им помогне на играчите се движат низ прашума.Сепак, да се најде на мапата, играчите мора да лоцира двајца мапата симболи на 1 и 5 ленти.Секој ролна ќе имаат половина на мапата и кога тие се споени заедно, тие ќе го активирате големата лото!Како ако тоа не беа доволно, Црвена Гребло Игри, исто така, вклучени екстра врти функција во играта.најдете Angkor Wat симбол на 2-ри, 3-та и 4-та репортажите за активирањето на оваа функција.Ќе најдете наредени дивините дека може да се појави на централниот ролна и нудат 2x или 3x множители!Добиете за да се врти на оваа игра сега да започнете свој дождовни шуми авантура!Работа со CasinoSecret.com: Заедно со ослободување на нови слот за игри, развивачот на софтвер има, исто така, бил зафатен потпишување нови партнерски договори.Црвено Гребло само најави се справи со CasinoSecret.com, на Малта-лиценцирани домен.Инвеститорот ќе биде обезбедување на онлајн казино со нивните заврши портфолио вклучувајќи ги и новите наслови како Тајните на Храмот и Супер 12 Ѕвезди. recette рулет sable de noel.