колку пати можете повторно да се подигне во покер

Кога велика БРИТАНИЈА bookies Ladbrokes објавен 2012 финансиски извештај минатиот месец, извршен ДИРЕКТОР Ричард Glynn, рече тој планира 10-пати да се зголеми бројот на Момци обложување продавници опремени со Скај Спорт екрани.Доследен на својот збор, Ladbrokes влезе во мулти-годишен договор со BSkyB да се емитува Скај Спорт во сите 2,488 обложување продавниците во велика БРИТАНИЈА.Новосоздадените видео ѕидови ќе се случува во продавници со содржини прилагодени кон локалните клиент параметри.Како, ако тоа не е доволно, Ladbrokes има, исто така, ре-промовирана со Сателитски Информации Услуги (SIS).Новиот петгодишен multi-channel содржини, производство и дистрибуција справи ќе видите SIS Обложување обезбеди дополнителни третиот канал на содржина, како и посветен voice-over кабина, нарачана графика и аудио првично области, плус далечински камера базирани на Ladbrokes' северна Лондон СЕДИШТЕТО, преку која Момци execs повремено може да се пробие во програмирањето да се откажат од своите панталони и месечината на punters.Гала Корални Група стана втората земја-врз основа на вложување оператор за да додадете Sherriff Игри е 3D игра наслови во нивната земја-базирани терминали.Минатиот месец, Шериф потпиша холандски слот гигант Janshen-Hahnraths Група и сега Шериф ќе има присуство на велика БРИТАНИЈА-врз основа на вложување терминали.Портпаролот на шерифот Ерик Roskamp изјави дека компанијата не можев да бидам посреќен со одговор што доби бидејќи ги прави теренот за земјиште-базирани оператори во оваа година МРАЗ Целосно Игри шоу.Развивачите на софтвер Битие Игри се потпиша договор за да се произведе нарачана видео игри за слот уред создателот/онлајн коцкање/друштвени игри облека и, генерално, дисфункционални корпоративни семејство Меѓународни Игра Технологија (IGT).Производите кои се појавуваат преку мулти-игра се справи ќе биде ексклузивно за IGT.Ричард Valiquette, директор на IGT содржината на објавување поделба IGT Партнери, рече Битие " content била "во согласност со стандардите што ги имаат за нашето портфолио." MDI Забава, подружница на IGT конкурент Научни Игри Корпорација, има ре-промовирана со Hasbro Inc.Мулти-година значи продолжување MDI на глас го задржува ексклузивното глобал права за размена на инстант лотарија, терминал и дигитални игри во кој се добро познати Hasbro брендови како Монопол, Драсканици, Линеен и мноштво на други наслови.Италијанската телевизија дилер казино специјалисти Medialivecasino имаат потпишано за да обезбеди игри на услуги Labgame со живо казино производ колку пати можете повторно да се подигне во покер. Labgame, која обезбедува услуги за италијански фирми вклучувајќи Италија Обложување, Mondial Боречка Ciampino и Skirmony, рече тој одбра Medialivecasino во дел се должи на нејзината сите-HD постави и исто така и за нејзините ексклузивното право да го емитува во живо рулет од земјата-врз основа Казино ди Sanremo.Малта-базирани софтверски снабдувач Светот Натпревар Ltd.има потпиша договор за да се burnish својата платформа со вистински пари, фантазија фудбал базен обложување игра SoccerClub од обложување на податоци услуги Sportradar колку пати може да се подигне покер.

SoccerClub, кој Светот Натпревар опишана како да има "непобедлива реализам," ќе се приклучат на веќе постоечките казино, покер и обложување производи на WM Cloud Гејминг Центар клуч на рака платформа.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre калифорнискиот државен покер првенство 2021.