казино и бар во близина на мене

Maltese онлајн казино игри инвеститорот Црвено Тигар Игри Ограничен најави потпишување на договорот што е поставена за да види што се снабдувањето со широк избор на своите наслови на iGaming доменот на Planetwin365.тоа.Со седиште во Valletta предградие на Gzira, на иноватор користи службено понеделник соопштение на детали што алијансата со операторот SKS365 Малта Ограничен ќе вклучи Италија-соочува сајт користење на речиси 50 од нејзините најпопуларни онлајн казино игри, како што неодамна лансиран Ролна Чувар и Диви Hatter видео слотови.Идните простории: Црвена Тигар е подружница на шведската онлајн казино игри behemoth NetEnt AB додека нејзиниот Комерцијален Директор, Крис Looney, се користат печатот за да се опише SKS365 Малта Ограничено како на "high-profile оператор група фали импресивен избор на добро-познати брендови'.Извршниот изјави дека новата алијанса е да згора на тоа подразбира обезбедување на наслови треба да биде објавен во наредните месеци', па како да се продолжи неговата фирма е "одржлив раст во регулирани Европските пазари' по мастило на слични трговски партнерства со сака на iGaming фирми Rootz Ограничен и Чекор Игри.Прочитајте изјава од Looney.. казино и бар во близина на мене. "Нашиот производ suite има докажано учинокот на популарност меѓу играчите во Италија и пошироко, и овој договор гарантира дека ќе продолжи да се ужива од страна на легија од фанови низ целиот свет." Портфолио напредок: За неговиот дел и Троја Кокс, Главен Комерцијален Референт за SKS365 Малта Ограничен, изјавил дека Црвено Тигар Игри Ограничувајќи се 'е една од iGaming е основно добавувачи "и дека" интегрирање на своите игри на Planetwin365.тоа дополнително ќе се подобри сајт е веќе голема понуда.Кокс' исказ се чита.. казино и игри international magazine. "Со фантастичен избор на извонредно наслови сега живее низ нашата мрежа и многу повеќе во гасоводот, Црвена Тигар Игри Ограничена е докажан каталог е силен прилог на донесување на портфолио на Planetwin365.тоа дури и повеќе различни, иновативни и комплетни." казино и пријатели без депозит бонус кодови.