Parfumerie Geant казино St Anne

Британскиот omni-канал онлајн казино и sportsbetting иноватор, SBTech, најави потпишување на договор за да се продолжи со обезбедување на ComeOn!подружница на шведската iGaming оператор, Цреша AB, со своето долгогодишно suite на спортски wagering производи.Во реално време откритија: На седиште во Лондон инвеститорот користи среда соопштение да изјавуваат дека обновување на својата "долгорочно партнерство" со ComeOne!е да види што се носат на обезбедување на фирма со својата " целосен пакет на sportsbetting решенија, кои функција live обложување, стриминг, статистика, на бодови и натпревар tracker способности заедно greyhound, horseracing и тенис податочни услуги.Посебна разлика: SBTech детални дека договор исто така вклучува ComeOn!да продолжите да ги користат неговите целосно одговорен пред крајот, како и неговото API-управувано диференцијација технологија, која им овозможува на iGaming оператори да ги прилагодите и персонализирате нивните онлајн придонеси преку обезбедување на плетеницата на изгледот, залог се лизга, графичка и навигација стилови.Таа изјави дека благодарение на оваа технологија, исто така доаѓа во комплет со голем број на 'мобилни конфигурации' и им дозволува на фирмите да имаат корист од нарачана 'дизајни и тргување стратегии.' Благодарна врска: Главниот Извршен Директор за SBTech, Ричард Картер, што се користи официјалното соопштение за да се опише ComeOn!како една од неговата фирма е 'најдолго стои и најголемиот sportsbook клиенти.' Тој исто така изјавил дека на продолжување на договорот е да им овозможи на операторот за да се продолжи со доставување на 'се најдобри во класата на производот и диференцирани кориснички искуства' преку употреба на иновативни локализација, одговорен игри, и бонус мотор tools додека одржувањето 'целосна контрола на работењето од една централна локација.' Картер е изјава читаат.. parfumerie geant казино st anne.
"Нашите деценија долга врска со ComeOn!продолжува да се оди од силата на сила со нашата иновативна технологија и нови функции, за овозможување на тоа да моќ нови брендови, да ги прошират своите стапало на нови пазари и да понудат на своите клиенти крајна персоналните интернет и мобилни sportsbetting искуство.Ова е петти обновување меѓу двете компании и јас сум крајно убеден дека ќе продолжи да им помогне на ComeOn!за да стигнат до нови височини, како што се проширува и паузи нова земја." 'Страшно' има за цел: За својот дел, ComeOn!е одговорен за многубројни онлајн казино и sportsbetting сајтови, како што се SunnyPlayer.com, ComeOn.com и SveaCasino.com како и неодамна започна домени на Snabbare.com и Hajper.com.Организаторот е Главен Извршен Директор, Lahcene Merzoug, се користат печатот да го изговара дека неговата фирма работи "многу успешни брендови во различни пазари" и е посветена на нудење на играчите за неверојатно искуство.' Merzoug изјавата се чита.. aprender на jugar ал texas holdem. "Ние сме многу возбудени за да продолжиме со нашата успешна соработка со SBTech и ние сме убедени дека заедно ќе бидете во можност да се најде голема нови можности и ги нудат нашите играчи голема sportsbook искуство." aprender на jugar ал покер facilmente.