бесплатни мобилни слотови победа вистински пари

Интимни настан во Стокхолм вклучува храна од еден од Шведска врвните готвачи 16-ти Март 2017 (Лондон) – iGB Филијалата, на најреномираните информации на услуги за igaming филијалата на пазарот, ќе добредојдовте делегати на прва Нордиските Филијалата Конференција во Стокхолм со вмрежување вечера од еден од Шведска најмногу се прослави готвачи.Во пресрет на деби NAC, делегатите ќе се соберат на 6 април во 19:30 во Winterviken, кој се наоѓа во стариот експлозиви фабриката каде што Алфред Нобел го измислил динамит.Тие ќе бидат доведени до три-се разбира, оброк создадена од страна на Маркус Aujalay, кој е претставена Шведска во кулинарски светското првенство и презентирани MasterChef Шведска.По оброк, присутните ќе имаат можност да се поврзат и да се изградат нови партнерства преку пијалаци.iGaming Бизнис' раководител на операции, Shona ODonnell, коментираше: "Ние сакавме да започне прва Нордиските Филијалата Конференција со фантастичен оброк во голема сала, и Маркус Aujalay храна во Winterviken обезбедува токму тоа бесплатни мобилни слотови победа вистински пари.
"Овој настан ќе им даде на нашите делегати можност да се запознаат едни со други во опуштена атмосфера пред конференцијата започнува во сериозно следниот ден.Ние со нетрпение очекуваме да се поздрави сите на 6 април." Да се купат по цена на билети за во април 6 вечера, инклузивно на пијалоци, за £130 (плус давачки и ДДВ), ве молиме посетете: https://www.eventbrite.co.uk/e/nordic-affiliate-conference-tickets-31091660995 желка крик казино acme мичиген. На инаугуративната NAC ќе се одржи во Стокхолм е Grand Hôtel меѓу 6-7 месец април, со потврдените говорници (вклучувајќи и Подобра Колективна е развој на бизнисот директор Марк Френк Pedersen, дански Онлајн Коцкање Асоцијација извршен ДИРЕКТОР Morten Rønde и XLMedia извршен ДИРЕКТОР Ory Weihs желка крик казино возраст да ги добијат во. NAC ќе биде хостиран како дневна-стил настан, овозможувајќи им на делегатите на мрежата во повеќе интимни и течност начин.Можете да дознаете повеќе за NAC, или да се регистрирате за да присуствува на настанот тука.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] За iGB Филијалата iGB Филијалата е филијалата-соочува бренд на iGaming Бизнис.Таа организира трите најголеми филијалата настани во индустријата – LAC, AAC и BAC – како што неодамна најави Нордиските Филијалата Конференција.Своите конференции обезбеди платформа за соработници да научат од индустријата е најдобро време на конференција посветена распоредот, и да ги задоволи филијалата менаџери од големи и зголемувањето на операторите и двете на изложба кат и во текот на добро присуствуваа настани за вмрежување.Ваквата конференции се единственото место каде што може да се поврзат со големи количини на филијали одеднаш.За оператори, конференции се од витално значење за зголемување на нивната партнерските мрежи.iGB Филијалата, исто така, обезбедува бесплатен iGB Филијалата списание.Со висок квалитет, содржина и силна дигитални и печатени следното, тоа продолжува да биде посветен само списание во филијалата индустрија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre желка bay казино траверс сити.