казино магија езеро вреди да се Fl

На 15 годишна меѓународна игри шоу и конференција Глобалната Гејминг Expo (G2E) е назад и она што е подобро место да се одржи како премиер настан од Лас Вегас?Предводени од Американската Игри Асоцијација (АГА) и Полињата за Изложби, G2E 2015 година ќе се одржи од 29 септември до 1 октомври во Песок Експо и Конвенцијата Центарот на Лас Вегас, Невада.Ова е совршено showground за гејминг индустријата професионалци за водење бизнис, поврзете се со врсниците и да научат врвни начини да се стане подобар игри професионални како тоа нуди 360-степен поглед на индустријата од слотови и маса игри да igaming и храна, пијалаци и гостопримство.Оваа година, G2E ќе започне Integrated Resort Искуство, за проширување на своите овластувања да одговара на променливите игри-одморалиште пејзаж и позиција на неговата присутните за иднината.Овој нов напор ќе достави комплетно "од крај до крај" решение да им помогне на казина се привлечат повеќе гости, да ги поттикне да остане и да игра повеќе, и да се зголеми приходите по посетител со презентирање на иновативни не-игри технологии, производи и услуги, како гости ќе доживее ги во игри на среќа-центар амбиент казино магија езеро вреди да се fl.

"Игри е една компонента од разновидна забава нуди во дестинации во целиот свет, и ние сме возбудени за да се подобри G2E на начин кој ги одразува целосно интегриран одморалиште искуство", рече АГА извршен ДИРЕКТОР Рон Rosenbaum казино магија заливот сент луис ms. "Нашата цел е да се направи G2E подобро и секоја година, и ние сме убедени ова се проширува опфатот ќе се обезбеди поголема вредност на десетици илјади игри кадри кои ќе патуваат во Лас Вегас од целиот свет оваа есен." G2E 2015 година покажуваат подот, исто така, ќе центарот на вниманието на повеќето обемна и разновидна колекција на изложувачите до денес казино магија neuquen abre hoy. "G2E е место каде што бизнисот добива направено, а во 2015 година, имаме направено многу подобрувања дизајниран да им овозможи на нашата индустрија да расте своите бизнис користење на G2E платформа", рече G2E Виш ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Ед Неколку.Посета G2E 2015 веб-сајт https://www.globalgamingexpo.com/ за повеќе информации или кликнете на овој линк да се регистрирате.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино и магија оружје kostenlos spielen.