ну не Kuni казино запознаени билети

Zitro ќе им служи на Азиските пазари директно.Во последниве години, комерцијална активност на Zitro во Азија, главно беше фокусирана на пазарот на Бинго Видео места во Филипини.Денес, со брзиот раст на Bryke видео слотови палета на производи на компанијата аспирации во Азискиот пазар се многу поголеми.Со Bryke, Zitro сега има гејмерски машини, исто така, за казина во регионот.За поефикасно распоредување на својот нов и моќен палета на производи, Zitro ја зголемува својата инвестиција во Азискиот пазар, директно под претпоставка дека комерцијализација и техничка служба на своите производи во сите јурисдикции на Азискиот Континент.Себастијан Salat, извршен ДИРЕКТОР на Zitro, рече дека "на Zitro што се чувствуваат подготвени да се натпреваруваат во Азија со нашите гејмерски машини, и во рамките на движечката сила на нашата компанија е жива, ние сакаме да се даде директна услуга на нашите клиенти.На овој начин, можеме да бидеме поблиску до нив и подобро да ги разберат нивните потреби, со цел да се шири зборот на спектакуларен вредност тврдење дека Zitro има подготвено за оператори во регионот.Нашата Регионална Продажба Менаџер за EMEA и Азија, Nadège Teyssedre, ќе бидат присутни на следниот G2E Macau настан ну не kuni казино запознаени билети.

"Nadège Teyssedre, Регионална Продажба Менаџер за EMEA и Азија, изјави: "во прилог на понудата Видео Бинго оператори обновена библиотека на игри за нивните места, Zitro сега е подготвен за снабдување докажано профитабилни видео слотови да Азија казина.Нашиот тим со седиште во Манила, е обдарени со човечки и технички ресурси за да гарантираат технички беспрекорна услуга и G2E Macau е одлична можност за лично информирање на нашите клиенти на Zitro е цврста заложба со Asias пазарот ну не kuni сите казино награди. "За повеќе комерцијални информации во врска со Zitro во Азија, ве молиме контактирајте ни на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre со колку карти да се игра покер.