казино на соништата без депозит бонус

NetEnt има напредни својата живо казино нуди со додавање на три нови стандарди блек џек табелите во своите Qormi студио и потпишување договор за да се обезбеди посветен на табели за да CasinoEngine, EveryMatrix е iGaming Интеграција Платформа.Зголемената студио капацитет проширува NetEnt Телевизија во работењето и е создаден како одговор на зголемената побарувачка за добавувачот е живеат производи во текот на минатата година.Најновите партнерство со EveryMatrix, првата посветена табела се справи обезбедени од страна на добавувачот на оваа година, се надоврзува и на брзиот раст дека е дозволено NetEnt брзо да се прошири својот удел на пазарот во вертикална.Веста доаѓа како снабдувач продолжува да инвестира во својата живеат бизнис, проширување на јадрото портфолио, воведување на нови игри и формати, како и унапредување на неговиот комерцијален chroma-копче за технологија.Андрес Rengifo Директор NetEnt Телевизија рече: "со Оглед на последните достигнувања на NetEnt Телевизија тоа го направи смисла стратешки да се прошири операции на нашите Малта студио, градење на капацитет за иднината проектиран раст.Во меѓувреме, од страна на обезбедувањето на копчето препродавач партнерство со EveryMatrix, имаме зајакне нашата позиција во живо казино индустријата како доверлив добавувач за посветена работа" казино на соништата без депозит бонус.
CasinoEngine Главниот Оперативен Директор, Amund Stensland коментира: "NetEnt е вреден партнер за нашиот бизнис, и ние сме задоволни да го прошириме нашиот постоечки партнерство во живо казино.Новиот блек џек табели се значајно средство за нашите клиенти, и ние сме сигурни дека тие ќе ја испорача неверојатна забава казино на соништата добредојдовте бонус. EveryMatrix е флексибилен услуги, секогаш бара да нудат операторите на можности за забава тие треба да се развива." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. казино на соништа се регистрирате.