Asda дома време на испорака слотови

Среда, 14 ноември; 2018, Малта – Award-winning слотови производителот Wazdan започна уште една извонредно HTML5 slots игра со незаборавни и познати име Black Hawk Делукс, која е возбудливо продолжение на нивната неверојатно популарна Црниот Јастреб.Поставена во импресивен haunted основа на плашлив замок, овој 4-ролна, 3-колона слот од господар игри на одлуки вклучува саундтракот за да испратите морници до ' рбетот со rattling синџири на духови и напуштен во занданите и заканувачки Black Hawk кои одеднаш и swoops обвинет од страна маѓепсан осветлување штрајкови дека frizzle низ екранот додавање воздух на терор за да потрагата за злато и богатство.Тоа е на градите преполн со блескавата злато и пенливи накит кои чекаат играчи во Wazdan е Црниот Јастреб Делукс со прекрасен 54-paylines обезбедување на врвен квалитет забава за многу часови.Симболи на репортажите на Црниот Јастреб Делукс слот игра вклучуваат armoured скелети, градите полни со злато, кристал топки, замокот, замокот е портата, и се разбира во звањето насловен Black Hawk.Постојат, исто така, слабо симболи како Ј, Q, К и а, како и посебните симбол во форма на бело јајце со сребрени украси.На Диви Симбол може да замени било кој друг симбол кој се појавува во играта, што значи дека тоа е полесно да се заврши победа комбинации и ја зголемува играчите за шансите да победи голема.Комбинирање на Wazdan е сега марка високо-квалитетна графика и одлична анимирана секвенци како и tantalising тема врзана за голема победа можности благодарение на Диви Симбол, играчите ќе уживате во се врти оваа нова игра во движење, секаде, во секое време, на нивните омилени мобилни уреди.Играчи може да ги ризикуваат своите животи и нивните победи со срце-трки коцка функција што вклучува две држела, изборот на вистинскиот испраќа мали бригада на зомби-како војници во јама врела лава и носи награди на играчот.Изборот на погрешен лост изданија на војниците да ја раскинам играч ногата од ногата, во ужасна крајот на коцка asda дома време на испорака слотови. Wazdan е постојано влијание на пазарот во текот на годината, освојувајќи награди за иновации, како и формирање на стратешки партнерства со некои од најпознатите добро почитуван компании во индустријата, вклучувајќи го и Betsson Група, EveryMatrix, Videoslots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Ритам Игри, Globalplay, Tipbet, iGP, Зајакот Забава, SoftGamings, Одат Дивите Игри, да се Релаксираат Игри, Gaming1, Bethard и LeoVegas, меѓу другите.

Wazdan игри претставуваат нова раса на слотови кои се фаќањето на срцата и умовите на операторите и играчи со наслови како што се Маите Ритуал™, Овошје Манија Делукс, Sizzling 777 Делукс, Топла Партија Делукс, Corrida Романса Делукс, Фудбал Манија Делукс, Автопат во Пеколот Делукс, Овошје Одат Банани™, Спектар и Los Muertos™ asda домашна испорака слотови пријавете. Wazdan е успех е изграден на основата на нови технологии, Уникатен Wazdan Карактеристики, со цел да се направи игри повеќе извонредно и за максимизирање на играње време.Технологијата развиена додава на оператор дното-линија и вклучува првиот светски Нестабилноста Нивоа™, Режимот на Штедење на Енергија, Двоен Режим на Екранот и Уникатни Коцка Функција која рампата до возбуда и забава за гостите.Шефот на Продажба во Wazdan Andrzej Hyla рече дека новата слот е ангажирање на игра и променлива нестабилноста ќе го направи хит меѓу широк спектар на современи играчи: "имавме одличен фидбек од" тиер-1 е за нашата Los Muertos™ слот и ние има секоја причина да се верува дека Црниот Јастреб Делукс ќе биде исклучително добро примени премногу asda домашна испорака слотови објавен време. Black Hawk Делукс се приклучува над 110 други места титули во нашиот каталог и овие сега се интегрирани со некои од светските водечки оператори.Ние со нетрпение очекуваме да се прикажуваат на нашите нови игри во Сигма." За повеќе информации посетете ја www.wazdan.com ЗА WAZDAN: Wazdan е популарна игра производител, развивање на иновативни казино игри, кои се достави оригиналот, забава и навистина omni-канал играч искуство.Нуди голема игра библиотека од над 100 HTML5 слотови, маса игри и видео pokers, Wazdan се здобива со популарност на iGaming пазарот благодарение на големите квалитетот на нивните игри, интересни теми и ангажирање на игра asda home shopping испорака слотови. Wazdan игра портфолио се состои од ваквите популарни наслови како Голема Книга на Магијата Делукс, Магија Целна Делукс, Valhalla и Диви Пиштоли и наскоро ќе се проширува со нови неверојатни слот за игри, вклучувајќи Лос MuertosTM, Маите RitualTM и Капетанот FlyntTM, меѓу другите magpul м-lok додаток на прилогот слотови. Wazdan изданија нова, возбудлива наслови на редовна основа и им дава Единствена Wazdan Карактеристики: иновативни Нестабилноста LevelTM, возбудлива Уникатен Коцка Функција и мобилен-friendly Заштеда на Енергија и Двоен Екран Режими magpul м lok 3 слот железнички. Wazdan има голем број на Европски трговски марки вклучително и за нивниот свет е првиот Нестабилноста на Ниво на ТМ.Нивните широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.Компанијата е со седиште во Малта и има лиценци издадени од страна на UKGC, на MGA и е во согласност со Curacao прописи.Исто така, своите игри ги користат RNG заверена од страна на NMi, кој гарантира сигурен, фер и безбедна игра magpul м-lok 11 слот железнички.

Wazdan Продажен Тим е изложен на нивните производи на стојат B278 на Сигма во Малта, од 28 до 30 ноември.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.