што се џеб Aces во покер

Малта, 12 февруари 2019 – Релаксираат Игри за нов раса игри и платформа снабдувач, има зголемено својата глобална се постигне со договор да обезбеди својата содржина да SoftGamings клиенти.Оваа најнова договор ќе се овозможи SoftGamings' голема листа на оператор партнери за да пристапите Релаксираат Игри портфолиото на in-house и Сребрен Куршум партнер содржина.Се релаксираат Игри видео слотови, вклучувајќи Ерик Црвениот и Голем Pigsby, ќе бидат достапни преку SoftGamings' платформа, како ќе производи од Релаксираат е Сребрен Куршум партнери, вклучувајќи Генерал Лабораторија, Kalamba Игри и STHLMGAMING.Даниел Eskola, да се Релаксираат Игри извршен ДИРЕКТОР, рече: "Низ повеќе од една деценија искуство SoftGamings покажа својата експертиза во оптимизирање стигнат до и квалитетот на нејзините технички извршување што се џеб aces во покер. "Ние сме многу среќни за сега да биде возен од нашите игри во линија со нашата визија за да се брзо се прошири нашата глобална дистрибуција.Овој договор е резултат на растечката индустрија за препознавање на кавга-бесплатно пат до пазарот со квалитетни содржини обезбедува." Ирина Sazonova, Директор на Партнерства во SoftGamings, рече: "се Релаксираат Игри портфолиото е меѓу највисок квалитет колекции во индустријата, па ние сме возбудени за да биде интегрирање на неговата содржина што се денар слот машини. "Неговата посветеност на иновации и соработка натпревари свои, што ги прави природен се вклопи." Се релаксираат Игри е брзо да стане оди до снабдувачот, нуди свежа содржина и повеќе од 280 игри со транспарентни комерцијални услови.Тоа значително ја зголеми својата глобална присуство во последниве месеци, согласувајќи богатство на нови стратешки се занимава.Контакти со медиумите: [email protected] За да се Релаксираат Игри се Релаксираат Игри Група е основана во 2010 година со цел поедноставување на B2B content delivery за модерен iGaming пејзаж.Со транспарентност и соработка во централна неговата етос, неговата неодамнешна и брза експанзија е замислена со цел да се испорача сигурен глобалниот опсег.Преку брз еден-време за интеграција, да се Релаксираат Игри сега обезбедува пристап до списокот на 280+ казино игри и разновиден спектар на лиценцирани производи, вклучувајќи Покер, Бинго и неговата неодамна започна слот портфолио.На високо-квалитетни собрани содржини се обезбедени преку своите избрани Сребрен Куршум (комерцијално претставена) и Powered By (комерцијално независни) партнери.Регулирани пазари се, исто така, во срцето на нејзината развојна стратегија, со лиценци се одржа во повеќе јурисдикции, вклучувајќи: Malta Игри Орган, Alderney Коцкање Контрола Комисијата, велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, и данската Коцкање Орган.За SoftGamings SoftGamings е Б2Б казино платформи на услуги и гејминг системи агрегатор.Со преку 10 години искуство во индустријата, SoftGamings обезбедува решенија кои се бараат на пазарот и да развива свои креативни решенија – Бела Етикета, Клуч на рака, Само-Услуга, Bitcoin платформа решенија, Бонус Систем Самостоен функција, Sportsbook решение, Отвори Пакетот, Живеат Пакет и Казино Игри Интеграција што се parx казино часа.

SoftGamings' силна тим, исто така може да обезбеди gamification можности, која е една од главните индустрија трендови.Производи портфолио вклучува 50+ игри добавувачи со 3000+ игри.Компанијата нуди живеат дилер решенија од Еволуцијата Игри, NetEnt, Ezugi, Автентични Игри, Среќа Редеа итн, слотови од NetEnt, Microgaming, BetSoft, Endorphina, Habanero, Цвета Игри, WorldMatch итн, sportsbook, хостинг, лиценцирање и банкарски услуги.Преку 100 клиенти ги користат SoftGamings производи и услуги од 2007 година њујорк њујорк craps лекции. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre њујорк њујорк казино цената на акциите.