леле Ret паладин најдобри во слотот

Телефон клиентот има залог £150,000 на Хилари Клинтон да се победи на американските Претседателски Избори во среда наутро.По ФБИ заклучи својата истрага Клинтон во неделата вечер, на избори има стане рекордни настан за bookies.Вилијам Хил има појавува на демократски кандидат со шансите на 1/5 да победи на изборите, додека шансите на Доналд Трамп надминувајќи Клинтон во последната пречка стојат во 7/2 леле ret паладин најдобри во слотот.
"На НАС Изборната кампања се разбиени сите претходни Изборни обложување евиденција, со најголем обложување промет за било каков политички настан, и £20 милиони јава на исходот." Греам Sharpe на Вилијам Хил, тврди леле pvp непријателските најдобри во слотот. "Вилијам Хил сам се блиску до пречекорување на г 4m промет за прв пат на било кој политички настан, и со тоа се уште е премногу блиску до повик ние очекуваме политичка облози bonanza во последните часови од Изборната кампања леле отстрани домашно милениче од битката слот. "Ние веќе видовме голем облози за Хилари Клинтон – еден женски онлајн клиент има најголем избор се обложуваат некогаш на 550,000 евра јава на нејзиното (скоро половина милион фунти) и ќе се направи профит од 220,000 ако таа победи texas holdem poker deluxe 2 apk. "Друго, од Дурам, има staked £183,200 на неа и во текот на викендот, we took a £50,000 се обложи во Лондон, и два други £30,000 облози за неа.Две Москва-базирани клиенти, исто така, staked пет слика влогови на неа.На Ливерпул клиентите ќе ги соберат £49,594 треба да Хилари победи." Со многу пари во прашање, резултатите од изборите, без сомнеж ќе биде важен настан и за двете коцкари и bookmakers целиот свет.Изборите ќе се одржи овој вторник, сепак Велика Британија не ќе се знае кој е прогласен за претседател си до раните часови во среда наутро. texas holdem poker dealing rules.