најмногу пари победи во една страна на покер

Ја се на врвни на онлајн игри индустрија, eSports податоци и платформа на услуги UltraPlay ќе ја покаже својата најнова технологија, иновации и платформа е случувања за време на G2E Азија, од 16-ти до 18-ти Мај, на Венецијански Macao заедно со својата клучна бизнис партнер на пазарот – Небото Градот, во кабина #2331 најмногу пари победи во една страна на покер. Небото Градот, на модерната телевизија дилер казино решение прилагодена за Азија преференции и бизнис модел, ќе биде централен од оваа година е водечки саем кај мака.Претставено преку Flash, Нативни мобилни апликации и HTML5, својот чист и модерен дизајн се осигура дека играчите имаат повеќе општествено ангажирање и извонредно игри искуство.Заедно со напредни казино решение со опција за ексклузивни маси, сите учесници ќе имаат шанса да се доживее на непобедлива eSports производи и услуги UltraPlay нуди на Небото Град говорница #2331 најмногу пари победи во покер турнир.

На Азиските игри индустрија е најдобро да се воспостави изложба, UltraPlay ќе претстави сосема нов пред крајот на напредната обложување платформа најмногу пари победи на денар слотови. "G2E Азија им овозможува на игри оператори за да ги видиш најновите индустриски развој.Со нашата мисија за обезбедување напредни обложување на решенија за нашите клиенти, ние повторно се подготвени да го привлечат интересот на посетителите со нашата најнова платформа е подобрувања кои се направени повеќе динамични, user-friendly и возбудлива за сите играчи во потрага за следното ниво на играчкото искуство.", рече Марио Ovcharov, Главен Маркетинг Директор на UltraPlay.За компанијата: UltraPlay е модерна технолошка компанија, основана во 2010 година, со core амбиција да понуди иновативен пристап за онлајн гејминг индустријата преку обезбедување напредни обложување решенија, се фокусираше на eSports, спортско обложување, казино, live обложување и bitcoin.Собрани од страна на тим на iGaming професионалци со огромно искуство во обложување за развој на производот, операции, eSports и маркетинг, UltraPlay е доверлив партнер за доставување на супериорни спортски софтвер и шансите производи за своите клиенти.Научете повеќе за компанијата тука: www.ultraplay.co Притиснете контактирајте со: Lyubomira Petrova ПР Експерт е-пошта: [email protected] www.ultraplay.co Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre црвениот елен казино слободен врти кодови.