казино Heist на повик бубачка

The Isle of Man онлајн казино софтвер програмери Microgaming имаат ова утро најави дистрибуција се справи со велика БРИТАНИЈА-врз основа на глобалната игри технологија компанија Инспириран Забава, Inc.Договорот ќе видите Microgaming биде во можност да им понуди на своите избор на Инспирирана е премиум слот за игри и виртуелни спортски содржини на нивната содржина агрегација платформа.Инспириран Забава понуда проширување на портфолиото на содржини за регулирани игри на пазарот и во моментов работат во 35 регулирани територии ширум светот.Како и проширување на портфолиото на играта содржини кои Microgaming понуди, договорот ќе понатамошно зголемување Инспириран е стигнат до низ сите iGaming канали.Зборувајќи за свежо потпиша дистрибуција се справи со Инспириран, Microgaming Директор на Глобални Операции, Џејмс Buchanan, коментираше: "задоволни сме да соработуваме со Инспирирани во договор со кој ќе се види ни дополнително да ја проширите нашата содржина на понудата." "Инспириран се на пазарот водечки во виртуелниот спортски сектор на индустријата и имаат многу силен регулаторната на пазарот на дофат.Ние сме среќни да се додаде Инспириран е слот за игри на нашиот разновидна и иновативни содржини понуда, со виртуелен спорт и маса игри да ги следат." "Обезбедување на нашите клиенти со богата разновидност на високо-квалитетни игри, кои се испорача крајниот игри искуства на играчи е од огромно значење за нас.Инспириран ќе ни помогне да се постигне со натамошно подобрување на нашето портфолио на партнерот игри, особено со додавање на виртуелни спортски содржини." Инспириран Забава е Заменик Претседател на Interactive, зборувајќи за да се поврзат со Microgaming, рече: "Ние сме многу возбудени и горд за да се добие нашата спектар на игри живеат на Microgaming содржината на агрегација платформа.Соработка со Microgaming ќе ни овозможи да се зголеми на нашиот дофат и бренд видливост со оператори.Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на Microgaming клиенти со пристап до нашата содржина." казино heist на повик бубачка.