најдобри велика британија онлајн казино без депозит бонус

Првото казино да се отвори во Русија е далеку источна Primorye игри зона вели дека тоа е охрабрена со својата изведба на денот и се очекува уште поголема враќа кога таа го погодува својата оперативна чекор ова лето.Во петок, на Самитот Искачување Стопанства поднесе својата 2015 резултати со Хонг Конг берза, повикувајќи се на нето-загуба на HKD 85.4 m (САД $11m) за годината.На Лоренс Хо ја контролира компанијата, која има мнозински удел во Tigre de Cristal казино надвор од Владивосток, кредитираат губење на трошоците поврзани со казино е официјалниот почеток во ноември.На самитот Искачување тврди казино е "во согласност месец до месец подобрувања биле поттикнување" и компанијата очекува да биде "трчање во близина на оптимални нивоа на ramped-up основа" од страна на некои точка ова лето најдобри велика британија онлајн казино без депозит бонус. Tigre de Cristal е ВИП промет подобри од HKD 258m ($33.3 м) во ноември до HKD 382m ($49.3 м) во февруари (втората слика неревидираните).Казино избрана меѓу осум и 10 VIP маси во текот на овој период.Казино планира да рампата до нејзината VIP бизнис преку употреба на "обичните" junket оператори за малку подолго, со цел да се "зачува преговарање моќ на казиното" пред да овластува "фиксна соба оператори" почнувајќи од околу Мај.Месечна табела пад на Tigre de Cristal е приближно две дузина маса на пазарот маси варираше од БРИШЕЊЕ 278m ($4.1 m) за БРИШЕЊЕ 448m ($6.6 м).Компанијата наречена оваа претстава "задоволителни" со оглед на нејзината неспособност да се "законски рекламирање на казина во сите од нашите целни фидер пазари." Компанијата, исто така, обвини некои од масовните бавноста на seasonality, како почеток на руската зима заплаши некои организирани туристички групи од Кина, од правење на trek север.На мас пазар посетители кои не се стави надвор од под-нула температури, околу половина се "не-руски (претежно во Азија)." На плус страна, рачка од Tigre de Cristal е 321 слот машини прерасна од БРИШЕЊЕ 778m во својата прва целосна месец на операција на БРИШЕЊЕ 1.06 б во февруари.Компанијата забележува дека слотови пазарот е "првенствено на локален пазар," и бидејќи локалните жители се направени од sterner работи кога станува збор за температури, казино останува "оптимисти" за нејзината иднина работни перформанси.На самитот во Подем, исто така, се осврна разговор на Русија наметнување на нов tenfold зголемување на игри данок, велејќи ниту еден од гласини биле потврдени (сепак).Дел од Primorye игри зона е жалба е неговата absurdly нискиот даночен режим – по маса/машина леви, што работи надвор да ефективна стапка на помалку од 1% — и компанијата верува дека секое зголемување би се спротивни на зоната е цел привлекување на дополнителни странски инвестиции.На самитот Искачување рече дека се надева да ги започне изградба на Tigre de Cristal е Фаза II во "крајот на 2016 година" со око кон отворање на крајот на 2018 најдобри велика британија онлајн коцкање сајтови. Втората фаза драматично ќе се прошири проектот со додавање на два хотели, 100 VIP маси, 500 места, на теренот за голф и со bevy на трговијата на мало, јадење, забава и ГЛУВЦИ објекти.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ефективноста на коцкање во јужна африка.